Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyet vegyek? Ajánljatok...

Milyet vegyek? Ajánljatok nekem jó és nem túl drága sportbabakocsit!

Figyelt kérdés
Városi használatra is kellene. A kisfiam 7 hónapos 72cm és 8500gr.
2010. aug. 13. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem ez van

[link]

Nagyon szeretem, a 2. gyerekkel használom már. Könnyű, fordulékony, egy kézzel is jól irányítható (nem mindegy nekem, mert ugye sokszor fognom kell a 2 éves kezét. Az esernyő kocsikkal nem boldogultam) egy kézzel is billenthető. Imádom a tálcát elöl, lehet rá pakolni, akár rágcsát, akár a vizét vagy játékot. A kereki közepesek, szerintem az is oké, itt (újpest)mondjuk normálisak az utak, így nagyon összehasonlítási alapom nincs. Fektethető, tud benne aludni a baba. Nagy a bevásárló háló alul. Könnyen nyitható-csukható, autóba is elfér bőven. Nekünk nagyon bevált. Kislányom 66 cm, 7,5 kiló, 8 hós, 6 hósan tértünk át erre. Most még jó tágas, de mivel már használtam a naggyal, tudom hogy télen bundazsákkal se lesz gond, bőven el lesz benne. Nem volt vele negatív tapasztalatom. (tán annyi, hogy ehhez nincs lábzsák. De nekem volt hozzá más babakocsiról, télen meg úgyis egy meleg bundazsákot használunk)

2010. aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi! Valami ilyesmire gondoltam én is. :-)

Azért várok még ajánlásokat.

2010. aug. 13. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!