Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan, mennyire tisztítsam meg?

Hogyan, mennyire tisztítsam meg?

Figyelt kérdés

Amikor megvettük a lakást, az előző tulaj itt hagyott néhány gyerekjátékot (a legkisebbjük is 5 éves volt). Többek között egy olyan valamit, amire támaszkodva tologatni lehet (hogy hívják??). A másik oldalról pedig mindenféle tekergethető, nyomogatható gomb van, tehát a panel egy része elektromos, elemmel működik.


Néhány éve már a padláson porosodott. Ha nem lenne elektromos része, akkor zuhany, mosószer és ennyi, viszont így gondban vagyok.

Az alját, ahol mechanikus dolgok vannak, orvosi kézfertőtlenítős vízben átöblögettem.

A többi részt domestosos kendővel áttöröltem (főleg az elektromos panel gombjait).


Elég lesz ennyi vagy tisztítsam még valamivel? Egy évesnek lenne.


2015. ápr. 27. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bőven elég. Az egy éves már kúszik-mászik a lakásban, ennyi koszt összeszed a padlóról is.
2015. ápr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennél jobban szerintem sem kell megtisztogatni.
2015. ápr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég.

Amúgy pedig járássegítő a neve! :)

2015. ápr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem is a por miatt, csak fene tudja, hogy a padláson mi járkálta/vizelte össze. Macskák is beszöknek oda, rágcsálók, menyétek, stb.

Emiatt akartam leginkább fertőtleníteni, nem a por miatt.

2015. ápr. 27. 14:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyógytornász vagyok. A járássegítők,bébikompok kimondottan károsak a gyermek fejlődését illetően. Olvassatok utána! Jó mókának tűnik,de több kárt csinál,mint hasznot.
2015. ápr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem a járássegítő része a lényeg, hanem a másik oldalán a gombok, forgó alkatrészek. Falnak nekitolva arra rá tud támaszkodni és nyomogathatja, tekergetheti.


A járássegítős részét saját kíváncsiságból egy percre hagytam neki kipróbálni úgy, hogy a mellkasa előtt tartottam a kezemet (ha hasra esne, ne fejelje le). Ment vele két métert, aztán letérdelt. Kipróbáltuk, ennél többet azt a funkciót nem tervezem használni rajta.

Egyébként ezt csak stabilan járni tudó gyerek tudná használni, annyira gurul, ő meg még csak kapaszkodva jár.


Maximum 2-3 éves korában majd az lesz az ő "fűnyírója", aztán tologathatja a füvön.

2015. ápr. 27. 14:46
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Játéknak jó lesz:D
2015. ápr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!