Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babának, mennyi az...

3 hónapos babának, mennyi az átlagos súlya és hossza? Mennyi a napi széklete pelus cserével számolva?

Figyelt kérdés

a kislányom 3hónapos, több mint 1 hónapja volt mérésen, most kb. 6kg fölött van, és 64cm körüli

Szerintetek sok a korához?



2015. ápr. 28. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ebből nagyjából látod az adatokat.

Amúgy nem sok a 6 kg, az én fiam 7,5 kg és 66 cm volt 3 hónaposan. Na, ő nagy volt. Az sem mindegy mekkorának született és amit sose felejts el, a gyerekek nem egyformán fejlődnek.

2015. ápr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nincs atlagos suly, hossz, kaki.. annyira masok a babak, ezt mikor fogjak mar fel vegre az anyak?! Ha 2 kiloval szuleett, akkor kicsit sok a 6 kig talan, de akkor mi van, nem adsz neki enni? Az is lehet, hogy 5 kiloval szuletett, akkor meg igencsak keves a 6 kilo. A hossz is ilyen. Anyukam pl 62 centivel szuletett, nem hiszem, hogy 3 honapos koraban csak 64 lett volna, viszpnt egy 46 centis meg nem no ennyit 3 honap alatt. De az is lehet, hogy igen. Nincs papirforma. A kaki meg aztan tenyleg ilyen. Ahogy a neten is olvashatod a napi 7tol egeszen a heti 1ig minden normalis. Ki mennyire tudja megemeszteni az anyatejet/tapszert. Ennyi idosen meg csak anyatejet/tapszert kap. Nem eheztetheted, viszont minden nyekkenesre se kapjon enni, kb ennyi szabaly van szerintem.


De hogy a kerdesedre is valaszoljak, leirom, az en babam adatait 3 honaposan. Suly: 6400, hossz: 63, kaki: 3-4 naponta, peluscserek szama: 4x kb egy nap

2015. ápr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2es, tudom h nincs papirhoz kötve

azért kérdeztem h mennyi az átlag, mert mondták már egy páran h pufi a korához, valamelyik nap a nőgyógyász kérdezte h hány kg, 4? mondtam h 6kg körüli és csak meresztette a szemét és mondta h sokat eszik, pufi.

a kakit meg azért, mert van hogy napi csak 2x, de van mikor 4x is van


amúgy meg születési súlya 3150g és 52cm volt

2015. ápr. 28. 13:23
 4/9 anonim ***** válasza:

2 vagyok, nekem meg folyamatosan azt mondtak, hogy kicsi, nem hizik, stb.. mert nagy sullyal szuletett (4,2). Szoval nincs ket egyforma vedono/gyerekorvos stb sem. Csak a sajat jozan eszedre hallgass. Ha latod a baban, hogy boldog, jo a kedve, pisil, kakil, akkor ennyi. Nincs teendo, ne aggodj. Engemaddig idegesitettek azzal, hogy kicsike, meg hogy tapszerezzem, hogy vegul elkezdtuk a hozzataplalast alig 5 honaposan.


Nem akartalak egyebkent megbantani, de tenyleg senkivek se torodj. Nincs olyan, hogy nagy vag kicsi, amig meg mondjuk nem egy 10 kilos felevesrol beszelunk. Latod, az enyem nagyobb volt, megis azt mondtak, hogy kicsi..


Jol csinalsz mindent, ugyes anyukaja vagy a picinek, ne aggodj :)

2015. ápr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hát igen, most már nem fogom idegesiteni magam h a dokik ezzel kapcsolatban mit mondanak.

Köszi a válaszokat :D

2015. ápr. 28. 13:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

10 hetes a kislányom. Csütörtökön volt 5600 gram, 60 centi.

Egyáltalán nem sok a korához! Van több barátnőm, akinek ennyi idős a babája, 6-7 kiló között vannak. Az én lányom kis súllyal született.

Sajnos a kakival gondjai vannak, 2-3 naponta van.

Napi 5-6x eszik, vegyesen táplált.

2015. ápr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja ogen, es a kaki kerdes is olyan, hogy amig nem latod a baban, hogy szenved, addig nincs gond. Az enyem ritkan kakilt, nem erolkodott, nem sirt, tehat nem volt gond. Az utolso valaszolo babaja tobbszor kakil, de o biztosan latja rajta, hogy szenved a pujikkal pl vagy ilyesmi. Az enyem egyszer 9 napig nem kakilt, abbol sem volt gond.

2es voltam megint

2015. ápr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok!

Mármint 2-3 naponta 1x tud kakilni. 😃 Lehet nem vokt érthető ahogy írtam.

Ő nagyon erőlködik vel, pedig nem kemény.

2015. ápr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3gyerekem van, 5,5-6kg között voltak 3hós korukra, és 60-62cm között.

Szerintem jó a kislányod súlya.

2015. ápr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!