Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen joghurtot eszik 1 év...

Milyen joghurtot eszik 1 év körüli babád?

Figyelt kérdés
Én eddig csak natúr joghurtot adtam, gyümölccsel keverve.
2015. ápr. 28. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Még az 5 évesem is ritkán kap mást, mint natúr joghurt vagy gyümölcsös natúr joghurt.
2015. ápr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szívecske joghurtot szokott enni annyi idősen.
2015. ápr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én is

de natur kefírt is

és DM-es babajoghurtokat(Desszert)


rendes boltokban nem találok olyat amikben ne lenne ízfokozó, vagy hidrogénezett növényi zsír stb

2015. ápr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*az "én is"-t a kérdezőre értettem
2015. ápr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ditta323 ***** válasza:
Lányom picit kisebb 8 hós, de danon gyümölcsös (banán, barack, meggy) joghurtot (natúrt nem eszi meg még gyümölcsel keverve sem), illetve közbe közbe krémtúrót.
2015. ápr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem 9,5 hós a lányom, Mizot vagy Sbudgetet adok nekik natúran, néha Danonet...nem az árát nézem, csak én is ezeket szeretem ízre, tudom hogy ezeknél van magasabb minőség is, de azok nekem nem jönnek be. És én a gyümölcsébe teszem bele, egy éves korától sem teszek bele cukrot vagy ilyesmit, ha netalán nem enné meg, esetleg lekvárt...bolti ízesítettet tuti nem vennék, abban nagyon sok a cukor. akkor inkább megédesítem a saját lekvárommal, amiben minimális.
2015. ápr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Zott görög natúr, valami mennyei még magában is

Activia krémes natúr gyümivel

De kapott már Danone görögöt is.

2015. ápr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ebben a korában csak a spar bio natur joghurtot adtam neki. A gyümölcsjoghurtokat, desszerteket azóta sem szereti, cserpes joghurtot szoktunk venni, de a gyümölcsösnek a gyümölcs részét, ami alul van, már nem eszi meg, pedig a gyümölcsöket kivétel nélkül nagyon szereti nyersen.
2015. ápr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Landliebe gyum.joghurtot kap. A minosege jo mert rendes joghurt de tul edes. Az also reteget nem keverem fel teljesen. Eleg draga :( meg milli turokremet es cserpes kremturot kap.
2015. ápr. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
5évesen csak joghurtot kap az a csóri kölök? hol vannak ilyenkor a gyámügyesek??? :D
2015. máj. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!