Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell felforralni a...

Miért kell felforralni a babáknak a vizet?

Figyelt kérdés
A baci kiölődik belőle a sok klórtól, a többi szennyeződés, gyógyszermaradvány meg benne marad forralás után is. Ezért nem értem..
2008. aug. 28. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Hogy semmi kórokozó és baci ,meg semmi a babára nézve veszélyes dolog se legyen benne.
2008. aug. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért a klórozás sem old meg mindent,a forralatlan csapvíztől hasmenést is kaphat a baba.Ha más szennyeződésektől tartassz használj babavizet.Én Óbudait vagy Szentkirályit szoktam venni.
2008. aug. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De miért kap hasmenést? Baci és kórokozó nem lehet egy klóros vízben. Úgy szeretném megérteni...
2008. aug. 28. 20:23
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
REménytelen.......
2008. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Feltettem egy kérdést, de nem kaptam választ. Majd utánajárok máshol...
2008. aug. 29. 11:52
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Úgy viselkedünk, mint egy gép. Forralunk ezerrel, és azt sem tudjuk, hogy miért kell. Valaki tényleg világosítson már fel!
2009. júl. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A klóros vizet ha forraljak, a szervezetre karos anyagok szabadulnak fel. Forralni én sem fogom, es csapvizet sem kapna, hanem sima asvanyvizet.
2012. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!