Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kövér lenne a babám? Mit...

Kövér lenne a babám? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Havonta látja orvos, szerinte normális ütemben fejlődő baba. Húsvétkor mértük, 73 cm, 8700g.


Mégis, mindenkinek az az első reakciója, hogy milyen kis kövér.

Tényleg kövér lenne?

[link]


Itt épp az apja tartja a karjában, ülő pozícióban. A béna képszerkesztésért elnézést előre is.

Hamarosan tölti az első életévét, lány.


2015. ápr. 29. 23:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég jó husiban van, de azért nem vészes, majd kinövi.
2015. ápr. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
dehogy kover :)
2015. ápr. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Édes babuci! :)

Az enyém is ilyen volt, kislány és egy évesen volt 11,5 kg. Most 6 éves, és olyan mint a tű... néha azt hiszem eltörik.. :D

2015. ápr. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Tényleg pufi, de kisbabáknál ez a normális. Ne aggódj. Ahogy nő, majd változik az alkata. 3 éves kor körül viszonylag gyorsan van egy látványos alkatváltozás.
2015. ápr. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
érdekes, az én babóm is 74cm és 8200g, de ő elég vékonyka. Szép baba, jó husi, nem kövér, vannak 10 kilós babák is kisebb hosszal!
2015. ápr. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Nem kövér, pont ideális a súlya.

Ellenben kissé kancsal szegény, de remélhetőleg kinövi, vagy korrigálható lesz a későbbiekben.

2015. ápr. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A husi babák közé tartozik, az biztos.
2015. ápr. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ránézésre kis husis, de a súlya egyáltalán nem vészes, pláne, hogy nem is alacsony baba. Aranyos kisbaba.
2015. ápr. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem kancsal, a kép egy megkésett esti fektetés előtt készült. Fáradtan én is ugyanígy bandzsítok :)

Mondjuk annyiból se a legszerencsésebb fotóválasztás volt, hogy kissé összeroskadtan ül.


A saját régi képeimet nézve én jóval tömzsibb baba voltam. Aztán óvódától kamaszkorig meg úgy néztem ki, mint egy etióp menekült. Felnőttkorra pedig az egészségesen vékony testalkatnál álltam meg.


Egyébként nem lesz magas, az egész család két generációra visszanézve is 170 cm alatt van. A nők 160 alatt, a férfiak 165-170 cm körül.

2015. ápr. 30. 11:04
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én fiam is ilyen volt! :D Az a durva, hogy akkor fel sem tűnt, most másfél éves (13 kg) és ahogy visszanézem a képeit hát komolyan meg sem ismerem, olyan kövér volt! :)

Egyébként ez nem gond, kb egy éves korában lassult a súlygyarapodás. Pedig 10 hósan már egyedül ment.

Most is vannak sonkái rendesen, de láthatóan sokat nyúlt!

2015. ápr. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!