Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő szerintetek kövér? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő szerintetek kövér? Mit gondoltok, milyen az alakja?

Figyelt kérdés

[link]

Nem én vagyok a képen, de amikor megláttam a fotót, leesett az állam, mert ugyanígy nézek ki én is. Teljesen. Bő egy hónapja edzek és életmódot váltottam, de még nem vagyok elégedett. Szerintetek 160 centihez hány kg lehet? Mennyire van messze a széptől?


2015. febr. 11. 14:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó. De ha te nem érzed jól magad a bőrödben, akkor tegyél érte.
2015. febr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem kövér, de jót tesz neki a súlyzózás és a szénhidrát csökkentett táplálkozás.
2015. febr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
nagyon jó nő! ha életmódot váltott, és jobb ez az életmód, mint az előző, akkor még jobb nő lesz
2015. febr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
0%
Telt de egyáltalán nem mondanám kövérnek, szerintem a nőknél ez ideális alak.A 160 cm-hez 48 kg kb.
2015. febr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Nem kövér. Megkefélném, mert jó alakja van ahhoz.


A 2. válaszolónak is teljesen igazat adok.

2015. febr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

4es te vicces vagy :D ez az ideális alak, de a jó súly 160 cm-ez 48 kg? biztos nem. ez a lány legalább 57-60 kg. én 165 cm vagyok, hozzá 64 kg de ennél jóval kevesebb rajtam a zsír (az is igaz, hogy több az izom, ami meg ugye nehezebb)

egyébként hajrá az edzéssel meg a diétával és jó lesz az :) de remélem tudod, hogy egy hónap még kábé semmi eredményt nem mutat, annál fontosabb viszont az elhatározás szempontjából. csak így tovább

2015. febr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
szerintem jó alakja van, 55-60 közé tenném
2015. febr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Elég sok eredményt mutatott ez az egy hónap is, derékból 4 cm ment le, csípőből 2 cm, formásabb lett a karom és a hasam. De egyébként majdnem eltaláltad a súlyt, 62 kg vagyok. A 48-on meglepődtem.

De örülök, hogy nem tartjátok vészesnek. Még formásodni szeretnék, és zsírt leadni. Odafigyelek a táplálkozásra, minőségi ételeket eszek, súlyzózok, saját testsúlyos mozgást végzek.

2015. febr. 11. 14:18
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem tartjátok nagyon vastagnak az alsó testet? A csípőt és a combokat? Nekem az a benyomásom, hogy túl sok.
2015. febr. 11. 14:19
 10/29 anonim ***** válasza:
szerintem inkább legyen husis mint csontos :) szerintem nem sok ez :)
2015. febr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!