Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babam sokszor felsir almaban...

A babam sokszor felsir almaban ez ellen mitlehetne tenni? Olyan mint aki nagyon megijed. Valaki azt mondja megkell keresztelni es elmullik. Nemvagyokbabonas. De ezpar napja van csak

Figyelt kérdés

2015. máj. 3. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem álmodik. Az enyém is csinálja néha, ha nem volt gyökeres változás a családban (válás, haláleset stb.) akkor egy kis simogatással, öleléssel meg lehet oldani az ügyet.
2015. máj. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Éjszaka dolgozza fel az agya a nappali ingereket, van egy időszak, amikor teljesen normális és általános ez.
2015. máj. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, meg kell keresztelni... -.- Jézusom. Különben a babona és a keresztség két külön dolog, a vallás nem ismeri el a babonát, az pogány dolog.
2015. máj. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wiky93 ***** válasza:

Nàlunk is az a helyzet mint az elsőnél! Valami rosszat álmodhat és ijedten sír de rögtön abba is hagyka, nem ébred fel..

Kereszteléstől elmúlik? :D hatalmas...

2015. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?Az enyém 4,5 hónapos,azért csinálja,mert hirtelen fejlődik ilyenkor a mozgása,ideg rendszere,amitől hirtelen megugrik álmában,és felsir.Nekem ilyenkor az segít,hogy megnyugtatom,majd a pocakjan altatom tovább,míg nem lép az alvása a mély fázisba.Majd visszaforditom,mert én még félek úgy hagyni őt.
2015. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!