Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kenjem a 7 hós baba...

Mivel kenjem a 7 hós baba arcát a hideg ellen? két napja úgy "megcsípte"hogy azóta piros, gyulladt, de még az pici erek meg is pattantak az arcában

Figyelt kérdés

még nem mertem előre (mielőtt leviszem) krémezni(valamivel amit találok itthon)mert félek az is csak hűtené, pl "megfagy"a krém is az arcán.


vagy sima neogranormon jó?


2014. nov. 30. 15:08
 1/8 A kérdező kommentje:

nincs is neogranormon..


sudokrem jó??

2014. nov. 30. 15:10
 2/8 A kérdező kommentje:

vagy körömvirág?

nem áztatja fel a bőrét, mint az olaj..?

2014. nov. 30. 15:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Én posikrémmel kentem,(ha másod nincs neogranormon is jó)
2014. nov. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sudokrém is jó !;)
2014. nov. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Körömvirág jó, aztán vegyél patikában tejkrémet.
2014. nov. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi :)

gondolom ha mégtöbb válasz lenne, még több variáció lenne.. :)

2014. nov. 30. 15:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Shea vaj, az arcra, kézre is jó (neked is!), popsira is használhatod.
2014. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem amúgy a sudocream-et de ilyenre egyáltalán nem jó. Kisfiam más 20 hónapos, amikor bejönnek a hideg hónapok, mindig piros-száraz az arca, ha nem megyünk ki a hidegbe akkor is, szóval a fűtés is szárítja neki. Nekünk a hagyományos patikai popsikrém vált be, amúgy a védőnő is ezt ajánlotta mert az jó zsíros, védi a bőrét a hidegtől és a száraz levegőtől. Mielőtt kimegyünk bekenem neki, meg fürdés után is kenem, esetleg soron kívül ha kell. Én még a Bepantent javasolnám mert az is zsírosabb krém.
2014. dec. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!