Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám 8hónapos tápszer...

Hogyan tudnám 8hónapos tápszeres kislányomat leszoktatni az éjszakai evésről?

Figyelt kérdés
Este 20 körül eszik 210 ml vizet meg tápszert,de éjjel 23.30-24 között mindig felébred,de akkor még megeszik 180ml vizet tápszerrel.A napközbeni adagjait nem tudom megemelni,mert eltolja a cumisüveget és a kanalat is.Mit csináljak,hogy leszoktassam róla?
2010. febr. 22. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem fürdés előt 1-2 órával tejpép, fürdés után tápszer
2010. febr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogy estefelé sűritsd az etetéseket, és valami laktatót kapjon vacsorára, pl főzeléket, és lefekvéskor pedig még egy kisebb-nagyobb adag tápszert (azért ki ne pukkadjon). Nekem úgy eszik a babám, igaz, hogy fiú, hogy f5-5 között tejpép uzsonnára 180 ml vizből, f7-kor főzelék kb 200 ml, 7-kor fürdés, és utána az ágyban még 90 ml tápszer, 11 hónapos, de eddig is kb ennyit evett. És első nyikkre nehogy felvedd. Várj mindig pár percet, hogy erősen sir-e vagy csak megszokásból. Ha csak álmában megszokásból, akkor halkulni fog, és ha halkul, akkor vissza is fog aludni. Utána meg megszokja.
2010. febr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Esti tejpéppel (is) próbálkoznék vagy valamilyen "rendes" vacsorával. Ekkora babának már nem elég a tápszer vacsira.


Egyébként nekem ennek ellenére mág 1 évesen is evett 1x éjszaka, mindenki piszkált érte, de nem tudtam mit csinálni. Aztán egy napról a másikra elhagyta magától, amikor csak vízzel kínáltam éjszaka.

2010. febr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!