Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismét kék szemű lesz? A...

Ismét kék szemű lesz? A férjemmel mindkettőnk szeme barna. A fiunk 3 éves totál kék szeme van, a kislányunk pedig sötét szemmel (meghatározhatatlan szürke) született, most 4 hós és egyre világosabb neki.

Figyelt kérdés
Elképzelhető hogy neki is kék lesz?Ha kifelé világosodik,abból már nem lesz barna?
2010. febr. 23. 09:29
 1/4 anonim válasza:
Miért baj, hogyha kék szeműek a gyermekeitek? Ha mindketten hordozzátok a kék szem génjét, ha dominánsan nem is jelenik meg Nálatok, akkor simán lehet kék szemű a gyermeketek is (én is ismerek ilyen esetet). Van a rokonságotokban kék szemű?
2010. márc. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem szeretem a kék szemet:) illetve sokan nem tudják h ez hogy van és egyből jönnek a "vicces" beszólások,hogy kékszemű volt e a postás vagy hogy honnan loptuk a gyerekeket...

Az én anyukámnak volt sötétkékes-szürkés szeme.

Csak olyan furcsa, hogy mindkét gyerek pont ezt a kis részt örökli...

2010. márc. 3. 13:32
 3/4 anonim válasza:
25% az esélye annak hogy kék szemű babátok legyen ha már van kék szemű gyereketek és ti mindnketten barnák vagyok. szóval jó eséllyel nem lesz az ;)
2010. márc. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de akkor miért világosodik neki?( a picinek a szeme)? eddig olyan sötétszürke volt h mindenki azt hitte barna, de mostmár egyáltalán nem tünik barnának.
2010. márc. 3. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!