Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A szürke kockás térdnadrághoz...

A szürke kockás térdnadrághoz illik a barna balerinacipő? Vagy inkább a fekete szandálomat vegyem fel hozzá (amire azt mondták többen, hogy nagyon fiús? A pólóm milyen színű legyen?

Figyelt kérdés
fekete,fehér,barna pólóm nincs
2011. aug. 30. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább a fekete szandál ;) Kit érdekel, hogy fiús!? Nekem is van pár olyan ruhadarabom meg cipőm, ami kicsit fiús, de nekem tetszik. Szóval fekete szandál és fehér vagy fekete felső már kinézetbe adni fogja magát, hogy melyiket vedd fel.
2011. aug. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem értem, milyen pólód nincs? Se fekete, se fehér se barna? vagy csak barna nincs?


Ha vannak a térdnadrágban barna színű (mint a cipőd) csíkok, mégha vékony is... akkor szerintem illik (főleg szürke, fekete, fehér pólóval).


Ha nincs barna szín a gatyában, akkor barna póló kéne...


Ha a gatyában nincs több 2 színnél, akkor ha egyikkel megegyezik a pólód színe, akkor harmadik színként jó a barna cipő, amennyiben a táskád megy a cipőhöz!


(Igazából a cipőnek a táskához kellene illenie régi szabályok szerint...)

2011. aug. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi

a nadrágomban szürke és fekete színek vannak

nagyon sötét rózsaszín illetve sötétkék táskám van

nincsen se fehér,se barna,se fekete pólóm

2011. aug. 30. 10:42
 4/4 A kérdező kommentje:

illetve hát egy barna pólóm van

de az pántos,mellnél szűk,lefelé bővülő


akkor most mit csináljak?

2011. aug. 30. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!