Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok inhalátort?

Használtok inhalátort?

Figyelt kérdés
Krupposan köhögött a kislányom (1 éves), de szerencsére nem volt fulladásos rohama, gégész is látta, de nm tudják megmondani, hogy kruppja van/lesz-e, vagy csak egyszer fordult elő. Már hálistennek sokkal jobban van, de járunk a doktornéninkhez inhalálásra, aki megemlítette, hogy esetleg vehetnénk otthonra hordozható inhalátort, amit megfázás esetén is használhatunk (felnőtt is). Én annak ellenére, hogy elég borsos ára van, szívesen beruháznék rá, csak kíváncsi vagyok, hogy van-e tapasztalatotok Nektek ezzel, használjátok-e másra is, mint kruppos köhögés? Köszi!
2010. febr. 23. 11:16
 1/1 anonim ***** válasza:
igen,nekünk van,akárki megfázik a családban,használjuk,hatásos.a most 7 éves fiam 1 évesen befulladt,akkor kellett vennünk,de nem bántam meg,nagyon szeretjük
2010. febr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!