Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hós baba szókincse, baba,...

20 hós baba szókincse, baba, anya, cici, mama, papa, pápá, pááá= ( lámpa), brrrrr, mindenre amiben van motor, kutyusokra, va va va. Egyéb állatra vávávevev. , szélre, melegre, fffuuuu. Nem kéne többet beszélnie? ,

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:

nem. ne aggódj, van, aki ennyit sem mond.

az én fiam mondjuk már mondatokban beszél, néha túl sokat is, de mindkét véglet teljesen normális.

majd meglátod, ha egyszer csak elkezdi, milyen gyorsan megtanul folyékonyan beszélni

2010. febr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
azt mondják 3 éves koráig kell megtanulni beszélnie, ez teljesen normális, h ennyit mond, mesélj neki sokat, attól nő a szókincse és hátha megered a nyelve
2010. febr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kell ilyenböl ügyet csinálni különbözöek vagyunk.Én ezen nem izgatom magam már.

Majd az életben milyen nagyra viszi az a fontos.

2010. febr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kisebb a fiam, 17 hós, de ugyanennyit beszél mint a tiéd. A barátnőm 20 hós fiának be sem áll a szája. Mindent kommentál :) Az öcsém márciusban lesz 3 éves, talán fél éve, hogy szinte egyik percről a másikra el kezdett beszélni. Addig semmi - szó szerint semmit nem volt hajlandó mondani, mindent megértett, és mégsem akart beszélni -.

Szóval ahány baba, annyi fejlődési szakasz. :) Ne izgulj

2010. febr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az én kicsim 18hónapos,és alig beszél.pl:apa,pápá,mámmá,vau,dájdá....kb ennyi.de nem tudom és nem is akarom eröltetni.én is várom már hogy beszéljen,de úgyis akkor fog ha ö akar.
2010. febr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm minden válaszolónak
2010. febr. 24. 18:28
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
a babád ezt is fírja mondani: [link]
2010. szept. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%
bírja*
2010. szept. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!