Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatós párna, melyiket?...

Szoptatós párna, melyiket? Ami alváshoz is jó.

Figyelt kérdés
Melyiket ajánljátok? És miért? Már most a terhesség idejére szeretnék venni az alvás megkönnyítésére. Mikrogyögyös vagy tönkölypelyvás? Hol vettétek?

2015. máj. 6. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekelne. Par hete vettem egyet, de visszavittem a boltba, mert nem volt jo. Hungarocell gyöngyök (vagy valami ilyesmi, mert össze tudtam nyomni öket) voltak venne es nagyon hangos volt amikor megmozditottuk, szoval aludni lehetetlen volt rajta.
2015. máj. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egy teljesen normális takarót hajtogattam össze formára, tökéletesen jó volt.
2015. máj. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem mikrogyöngyös van, hasonalvó voltam de a 18. héttől ez reménytelen! Patkóvá hajlítható van de éjjel kishurka alakúra van kinyújtva. Nem hangos de nyilván van hangja, ha túl tömör lehet belőle kivenni. Vatrán rendeltem egy hölgytől! Nélküle nem tudok aludni semmit, kórházba is hozták utánam! 😉
2015. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én pocifixet vettem. aludni is nagyon jó volt vele :-) mondjuk az fekve szoptatáshoz jó
2015. máj. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos szinte az összes ilyen hangos:(

Sajnos én sem találtam nem hangosat..

bababoltban vettem amúgy, olyan 5000 Ft körül.

2015. máj. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom melyik mellett döntsek, a gyöngyösről azt mondják hamar összemennek a gyöngyök benne és hangos ahogy mozognak. A tönkölypelyvás pedig állítólag baromi nehéz, hogy éjszaka forgolódjon vele az ember, plusz zsizsikes lehet a tönkölypelyva benne. Na most akkor melyik legyen?
2015. máj. 6. 17:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem mikro gyöngyös szoptatós párnám volt/van. Igen, egy kicsit hangos, de ha használod egy idő után fel sem fog tűnni. Nekem nagyon jó szolgálatot tett várandósság alatt. Mindig hason aludtam terhesség előtt, és a párnával tudtam ezt kivitelezni a szülés napjáig. Szoptatáshoz nem igazán használtam, mert fekve szoptattam, de a lányom nagyon szeret rajta feküdni, és játszani rajta/vele. Egy adag töltetett vettem bele, mert tömörödnek a golyók, ami pár száz forint. A párnát pedig baba-mama börzén vettem 3500-ért. Remélem tudtam egy kicsit segíteni
2015. máj. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
töltetet, bocsi :-)
2015. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!