Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szopipárna újan másnak is...

A szopipárna újan másnak is büdös volt?

Figyelt kérdés
polisztirol gyönggyel töltött

2012. jan. 14. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem volt büdös.Az nem jó ha büdös,vidd vissza.Penészszagú esetleg,vagy olyan műanyag?Egyébként utáltam a gyönggyel töltött szopipárnát,egyszerűen lehetetlen rajta feküdni,aludni,annyira zörög benne a gyöngy,pedig kényelmes lett volna...Bár a babáimat nem zavarta,de szerintem nekik sem volt túl egészséges.Jobb a sima töltet.
2012. jan. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha csak hungarocell szagot érzel akkor az nem baj.A munkahelyemen (babacuccokat gyártó cég)mi is csináltunk szopi párnákat.Polisztirol gyönggyel töltöttük, amit nagy zsákokban hoztak.A főnökeink elmondása szerint ha esik, ha fúj az udvaron tárolják a zsákokat ott ahonnan ők hozták.Namármost, ha hidegről beviszed a melegre a nejlonzsákot, a gyöngy bebüdösödik, benedvesedik a hőmérséklet különbség miatt.És ugyanez van ha melegről hűvösre viszed.Ez a polisztirol sajátossága.Azt szoktuk csinálni, hogy mikor hozták a zsákokat elrektuk őket, kibontottuk a szájukat, azután kb egy hétig naponta megforgattuk őket kézzel.Így kiszáradhattak, mire töltésre került a sor.A megtöltött szopipárnákat pedig huzatolásig és csomagolásig fellógatva tároltuk, hogy száradhassanak.

Azt javaslom neked, hogy akaszd fel egy ruhaszárítóra, esetleg fregolira 1-2 napig.Vagy tedd ki erkélyre, hadd süsse a nap, hadd száradjon benne a gyöngy.Jobb ötletem nincs sajna.

1 éves kiscsaj anyuja

2012. jan. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!