Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú túrót, natúr...

Milyen márkájú túrót, natúr joghurtot adsz a babádnak? Melyik a jobb fehérje forrás?

Figyelt kérdés
10 hónapos múlt, a túróval nincs baj, de a sima natur joghurttól hasmenése van, azt nem adom neki. A babajoghurtokkal nincs baj, illetve kapott már Danon Activiát, azzal se volt baj csak nem tudom azt kaphatja-e? Illetve vettem ma laktózmentes túrót, az is ugyanolyan jó, mint a sima? Ti milyet adtok? Milyen egyéb fehérje tartalmú élemiszert vesztek? Sajtot, sajtkrémet stb? Konkrétan a fajtája, márkája érdekelne.
2015. máj. 9. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Kisfiam is 10 honapos,o a joghurtok kozul a hippet,es a humanat szereti, naturbol pedig csak cserpest adok neki. A cserpes joghurtok tartositoszer es szinezek mentesek,csak es kizarolag joghurt van benne. Az en babam mar kapott ebbol a markabol izesitettet is,de csak es kizarolag azert,mert abban valoban gyumolcs van,nem aroma.


Turobol ugyanugy cserpes,vagy nadudvari,nekem fontos az is,h magyar termek legyen.


Activiat viszont ugy tudom nem szabad nekik adni,vhol rajuk is van irva allitolag,de cafoljatok meg nyugodtan ha nem igy van,mert en evek ota nem ettem/vettem ilyesmit,nem tudom.


Bocs amugy az elutesekert,csak telorol nehzekes:)

2015. máj. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az elso bekezdesemben van egy durva szoismetles bocsi,telefon atka:)
2015. máj. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:). A cserpeset anno én kóstoltam a gyümiset, de úgy rémlik nem sok íze volt és nekem nagyon folyós volt, de lehet már keverem valamelyikkel. Kipróbálom, hátha a babumnak ízlik. A humanat szereti ő is, de gondoltam valami natúr joghurtot veszek és itthon ízesítem neki. Ma fincsi túrókrémet csináltam neki, de szerintem napszúrást kaphatott és semmi nem kellett neki délután:(.
2015. máj. 9. 22:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Mizot szoktam venni joghurtból, túróból laktózmenteset de annak nem tudom a márkáját mert azt szereti pedig nincs baja a laktózzal(sztem is sokkal finomabb )
2015. máj. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

én DM-es Nestlé babajoghurtot, kb heti 1-2 szer

túró: Kecskeméti, vagy egyéb gyümölcsös üvegesben levőket, nagyon ritkán, mert nem eszi


ha én csinálok neki, az végképp kuka lesz egy kanál és már menekül is


garantáltan kálciumhiányos a baba :(


szóval szerintem napi egy étkezésnek meg kell lennie valahogy tejterméknek

a Humana, meg Hipp termékeket, amiket első sorolt, nálunk én nem láttam sehol, hogy árulnák

2015. máj. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Spar natur pur joghurt - ez bio és teljesen natúr (de van gyümölcsös is).

Cserpes és bakony joghurt - jó minőségű natúr.


Túrót nem igazán kapott akkoriban, mert a túrós ételek kimaradtak valahogy.


Sajtból pasztőrözött, kemény sajtok: szintén a Cserpestől pl. a kapuvári sajtjuk vagy a mozzarrella, de van nekik több is, pl. a fonottkák. Egyébként a szarvasi mozzarrella is jó, a pizza vagy a hagyományos mozzarrella is. Én mindig néztem, hogy tartósítószer ne legyen a sajtban. Lágy sajtot még nem, ömlesztett sajtot pedig egyáltalán nem adtam később sem.

2015. máj. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a Hipp-es, esetleg később a Nestlé baba joghurt-ot adtam, vagy az előttem írt Spar-os Natur Bio Pur-t, gyümölccsel, amit én raktam bele, de ha hasmenése van tőle, akkor óvatosan a tejtermékekkel. Ajánlanám a Nádudvari termékeket E-mentesek és finomak, az én kislányom imádta a körözöttjüket, szerintem is finom. Az Activiát felejtsd el, annyi cukor van benne, hogy tulajdonképpen, ahelyett egy evőkanál cukrot is adhatnál neki! Egyébként a Danon termékek tele vannak keményítővel, amitől olyan szorulása lesz, hogy csak nézel!
2015. máj. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!