Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kakil zöldet a babám?

Miért kakil zöldet a babám?

Figyelt kérdés
A babám már harmadik napja sötétzöldet kakil, rettenet büdös de komolyan nagyon, nem értem, hogy miért.. Bélfertözés? Amugy 4 hónapos 2 hetes és csak tápszert kap. Szóval nem értem. Ma mindenféleképp orvos, de nemtudom, hogy tul izgulom vagy nagy a baj. Szóval Énnem undorodom semmitöl, de ez ténlleg kajak büdi szegénynek pedig semmi láz meg tök jol érzi magát.

2015. máj. 13. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Tápszernél előfordul. Az a biztos, ha orvos is megnézi (viccen kívül, fotózd le a cuccot) a gyerekkel együtt.

De a lányomnak is volt zöld, én is megijedtem, orvost hívtunk. Idilli volt, ahogy az orvos az udvaron, napfényben vizsgálgatott egy dögszagú pelenkát :)

Mint kiderült, a tápszer okozhat ilyet, ártalmatlan mellékhatás.

2015. máj. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fuu na ez is kb az!! :-) Akkor jolvan, azért elmegyünk dokihoz. :-)
2015. máj. 13. 09:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő,hogy vagy túl sokat eszik vagy keveset.... elmentünk orvoshoz azt mondta ez normális, a tápszer miatt van.
2015. máj. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugyan nekem anyatejes volt a lányom, nekem azt mondta a doktornő, attól van ha túleszi magát, mert így már nem képes kényelmesen megemészteni, és olyankor gyakrabban is kakil elvileg. Biztos lehet ez tápszertől is ezek szerint. Ne aggódj.
2015. máj. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is anyatejes volt a babám és zöld volt a kakija (volt, hogy napokig, akár egy hétig is, kb. mint a spenótfőzelék). A neten én is a túlevést olvastam okként, de az orvos azt mondta, hogy ha egyébként nincs semmi panasza a gyereknek, tehát jól van, akkor nem kell vele foglalkozni.
2015. máj. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt, amikor túlette magát.
2015. máj. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól lehet zöld ha nem tud rendesen pukizni vagy kevés a tápanyag bevitel.De ha rendesen eszik akkor a pukitól van!
2015. máj. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Wiky93 ***** válasza:

Milyen tápszert eszik? Mióta?

A milumil HA-s tápszertől nagyon büdi a kaki, puki és zöld is. Meg van még egy márka amiről tudok, hogy méregzöld lesz a kaki, iszonyat büdi a kaki, puki, csak annyira hirtelen akartam írni, hogy nem jut eszembe.

2015. máj. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem a bebára gondolsz? Az én lányom Bebát eszik és hát.... Elég sötét zöld nagyon büdi,és híg:) De mi tudjuk hogy emiatt van:) De legalább van. A milumiltől csak 4 naponta volt,nagy erőlködések után.
2015. máj. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, mi is bebát etetünk, és attol ilyen büdös ma mondta a doki.... :-)
2015. máj. 14. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!