Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik nem a gyógyszertári...

Akik nem a gyógyszertári fürdetővel fürdetnek azok mivel?

Figyelt kérdés
2015. máj. 14. 14:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
Semmivel. Meleg, tiszta vízzel fürdik a másfél évesem. Nem használunk semmit. Mi felnőttek is csak babaszappant, de ő még azt sem.
2015. máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Kisfiam bőre ekcémára hajlamos, kb. 10 hónapos korától váltottunk a gyógyszertári fürdetőről egy herbáriás Holt-tengeri iszap szappanra. Kisfiam bőre mindig száraz volt, gyakran ekcémás, hiába használtuk a gyógyszertári fürdetőt, babaolajat, csak rontottak a helyzeten. Amióta ezt a szappant használjuk, bőre puha, bársonyos tapintású, nem szárad ki.
2015. máj. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Babeval.
2015. máj. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Dm babylov ultra sensitive babafürdető. Sztem a legjobb. Eleinte annyira száraz volt a bőre a gyógyszertári fürdetőtől, hogy szinte már ki volt cserepesedve. Aztán kipróbáltuk ezt, és egy alkalom után gyönyörű baba bőre lett. Ha esetleg érzem, hogy kezd neki picit száraz lenni, fürdés után még bekenem ezzel neki, mert testápoló is és másnapra nyoma sincs a szárazságnak. :)
2015. máj. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én a DM-ben, Müllerben szoktam venni illat és színezőanyag mentes babafürdetőt.

Nem szerettem a gyógyszertári fürdetőt, mert ha nem olvasztottam fel előtte mikróban, hogy folyékony legyen, akkor kis darabkák úszkáltak a vízben, ha a baba testére kentem rögtön, akkor meg alig tudtam lemosni róla.

2015. máj. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%
Gabi Édes Álom babafürdetővel vagy a Gabi fürdető & samponnal.
2015. máj. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
Rossmann saját márkás Babydream extrasensitive fürdetővel. Nagyon szép az INCIje és teljesen illatmentes.
2015. máj. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
34%
JohnsonandJohnson pumpás fürdető és sampon egyben, 3hónapig elég 1 flakonnal, nem bántja a szemét, mi ezt szeretjük.
2015. máj. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%
Sima vízzel. Ha nagyon koszos, olyat eszik pl., akkor manna szappannal.
2015. máj. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Johnson pumpással. 1000 ft egy flakon, de akcióban 750-800 ft.

Szintén elég 2-3 hónapig és nem csípi a szemét hajmosáskor.

Nagyon szeretem.

Törlőkendőben is a Johnsonst használom, a sensitivet-

2015. máj. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!