Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mindenki Noémi és Bence?

Miért mindenki Noémi és Bence?

Figyelt kérdés
Körülöttem minden gyerek vagy Noémi vagy Bence. Ti is vagytok így, h egy két névvel találkoztok folyton?
2015. máj. 14. 22:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
En a Dominik es Milan nevekkel vagyok igy h sokszor hallom. Sok gyereket hivnak igy a bolcsiben is, munkaban is sojszor hallom amikor szolnak a gyereknek. :-)
2015. máj. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Felénk Dávid, Anna.
2015. máj. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Itt Bence, Noel, Benett minden 2. kisfiú. Vagy egyszerre Benett Noel, Bence Benett stb...
2015. máj. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Körülöttem vagy Máté vagy Bence. Lánynevek kicsit változatosabbak. Szóval igen. :)
2015. máj. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%

a Bence a korunk Zoltánja :) :)

amúgy tényleg túl népszerű és gyakori, én nagyon furcsállom, ha egy elég gyakori vezetéknév mellé ezt választják (pl. Szabó, Varga, Tóth + Bence)

annyira szerintem nem jó név, de mondjuk az ízlés nem lehet soha vita tárgya, szóval az ő dolguk. én nem adnám...


a Noémit én nem találom gyakorinak, sőt.


a lányneveknél trendek vannak, amik 2-3 évente változnak.

ugye volt a Bogi korszak, aztán az ANNA korszak, aztán a HANNA korszak, aztán a Jázmin és Amira, Amina.... talán volt Dóri korszak is.


a Noémi se tetszik nekem, főleg mert ez a "legcsodálkozósabb" név :) (értsd: no.. jéé... miii?!) :)


de ha valakinek ez tetszik ...

azért még mindig könnyebb a dolga a "csúfolódós" "szenyózós" gyerekek között egy Bencének vagy egy Noéminek, mint mondjuk egy Jöttemavereckeihágónát nevű fiúnak, vagy Eperhaboscsokikrém nevű kislánynak :) :) :)

2015. máj. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Én csak Noémi vagyok. Bence nem.
2015. máj. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%

A Bence a leggyakrabban adott fiúnév 2001-től kezdődően, és a Noémi is benne van az első 20-ban.

Vannak emberek, akiket nem zavar, ha tucatnevet adnak a gyereküknek.

Az én környezetemben pl. Nikolettből van sok, de történetesen a barátnőm fia és a keresztfiam is Bence. És ha jobban belegondolok, a szélesebb ismeretségi körben is fel tudnék sorolni minimum ötöt.

Úgy néz ki, tényleg mindenki Bence! :)

2015. máj. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Felénk egyik sem jellemzö. Bencék, akiket ismerek, 13-16 évesek. Ami meglepett a napokban a játszótéren a Gyuri, Iván, Mátyás, Tibi volt.
2015. máj. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

Azta, divatos a nevem. :O Ezek szerint. (Noémi voltam)


Amúgy felénk a lánynevek változatosabbak, fiúknál a Noel most a nagy sláger.

2015. máj. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
Felénk is sok a Bence. Benett nem jellemző...a lányokat meg mind Hannának hívják! :) Most láttam valahol egy listát az engedélyezett nevekről, hát hamarosan tele leszünk tavaszkával, eperkével fahéjjal. :D Régen meg rengeteg Zoltán, Tamás, Péter, Katalin, és Zsuzsa volt. Ők is túlélték valahogy! :)
2015. máj. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!