Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek tetszik a Bence név?...

Nektek tetszik a Bence név? Nem túl gyerekes?

Figyelt kérdés

A Dávidon gondolkozunk még. Az kicsit erős viszont. Nektek melyik tetszik? Nagy favoritom a Bence csak felek hogyha komoly felnőtt lesz majd furcsa lesz. vagy nem? :)

Mi a véleményetek?



2014. szept. 9. 22:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%

Hát.. érdekes ez. Mert a Bence egy kisfiúnak irtó aranyos, de egy felnőtt emberhez tényleg nehéz elképzelni. A Dávid meg pont fordítva.. mégis van egy csomó Bence és Dávid is :D


A Dávid komolyabb név, nekem mondjuk speciel jobban is tetszik.

2014. szept. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
Ismerek felnőtt Bencé(ke)t, és a tesóm is 21 éve él a nevével. Nem gyerekes egyik se.
2014. szept. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

ismerek felnőtt Bencét, és több tucat 9-11 éves Bencét :)

szerintem korunk Zoltánja a Bence, de nem baj, végül is legalább nem idegen, meg nem fura. de tényleg nagyon elcsépelt.

szép név, és szerintem pont annyira aranyos kisgyereknek, mint amennyire vonzó egy férfinévnek. minden szempontból jó.

Dávid ugyanígy... és a Dávid annyira nem tömeges, én ezért inkább arra szavaznék. de lehet két keresztnév is, a gyerek meg majd eldönti, melyiket használja.

2014. szept. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Dávid nem tömegnév?? Akkor csak felénk gyakori, a Bencével együtt. A nem túl tág ismeretségi körömben 10 kisfiúból 3 Dávid! A városban meg bárhova megyek, egyszer tutira hallom, hogy Bence, gyere ide. Szerintem nem gyerekes, de rettentő gyakori, mint a Dávid. Felénk még Dani van ugyanennyi.
2014. szept. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
En is Bencet szerettem volna adni a kisfiamnak csak nekunk nem passzolt a vezeteknevhez.igy Levente lett amibol nem volt sok.viszont miota megszuletett fel eve eleg som Levente szuletett.:-)
2014. szept. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
Nekem se a Bence se a Dávid név nem tetszik, am mintha vhol olvastam volna, hogy a Bence eredetileg a Benedek beceneve volt; egyébként most már megszoktam a Bence nevet, hát, nemtom, lehet hogy még picit fura lenne azér', de nemtom, nem ütköznék meg rajta:)
2014. szept. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
11%
Egyik kedvenc nevem a Bence, én a Dávidod nem szeretem na meg a családba van v 2. Sztem nem gyerekes!
2014. szept. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
37%
Nehéz kérdés, mert mindkettőből sok van, mêgis inkább a Dávidra szavaznék, mert abból talán kevesebb van... Amúgy sztem jó a Bence felnőttnek és a Dávid is jó gyereknek.
2014. szept. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem szokás kérdése, nekem mind a kettő név tetszik bár a gyakoriságuk miatt nem adtam volna a kisfiamnak.

Biztos vannak felnőtt Bencék is!

2014. szept. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én Bencét 2-t ismerek, Dávidot többet, nekem mindkettő tetszik, a Bence nálam is listás.


A Dávidot lehet becézni kiskorában, én pl legjobb barátomat hívom Dádinak (kishúga így tudta csak kimondani a nevét, nekem meg megtetszett :) )


Én adnám mindkettőt. Szerintem egyáltalán nem komolytalan a Bence, és a Dávid sem olyan kemény kicsiknek sem.

2014. szept. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!