Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordult már babátoknál...

Előfordult már babátoknál hetekig tartó hőemelkedés, minden más tünet nélkül, nem lázas, nem folyik az orra, nem köhög, csak 37,1-4ig felmegy a hője?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4 hós,végbélben mértem, leszámítottam fél fokot, nem nyűgösebb, csak a 3 hós szurija óta folyamatos hőemelkedése van, fülész, gyermekorvos látta, szerintük csak túl sokat mozog.
2010. febr. 24. 16:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Elvileg a hőt 10 perc nyugalom után kell mérni...se játék se sírás nem lehet, mert akkor már nem jó az érték. hát hajrá aki ezt meg tudja csinálni, remélhetőleg nincs semmi gond. Próbáld meg 1x alvás után mérni. De nekünk a 15 hós oltás után volt 3 éjszakán keresztül 39 fokos láza:O(
2010. febr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem 1 hónapig nem természetes dolog ha hőemelkedése van. Ha huzamosabb ideig magasabb azt pl baktérium okozhatja, amit kezelni kell. Persze én nem vagyok orvos, biztos tudja az orvosotok hogy mit beszél, ezt csak úgy tudom hogy nálunk a tesóm is így volt.
2010. febr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM SZÉPEN A VÁLASZOKAT! ADDIG ERŐSKÖDTEM, MÍG AZ ORVOS RÁÁLLT, HOGY LEGYEN EGY VÉR ÉS VIZELETVIZSGÁLAT, KÖZBEN HALLOTTAM OLYAN ORVOSI VÉLEMÉNYT IS, HOGY SIMÁN LEHET EZ AZ EGYBEN BEADOTT VÉDŐOLTÁS KÖVETKEZMÉNYE! AZÉRT, HA VAN VALALKI, AKI HASONLÓKÉPPEN JÁRT, ÍRJON!
2010. febr. 25. 11:13
 4/15 anonim ***** válasza:
Lehet normális is. Vannak babák akiknek alapból magasabb a hőjük. Lányomnak is volt ilyen idöszaka. Kb 5hónapos volt akkor. Egyszerűen a sok mozgás, ehet melegebb van a kelleténél. Sok oka lehet. Attól, hogy Te nem érzed, hogy meleg van, még neki lehet. Nagyon rossz a babák hőleadása. Én mióta nem öltöztetem nagyon fel, elmúlt. Éjszaka kb 20fok van a szobában. Egy body, egy rugi és egy kis pléd van rajta. Még csak megfázva sem volt még.
2010. febr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nincs baci a pisiben? Hugyuti fertőzésnél van még folyamatos láz vagy hőemelkedés.
2010. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

18:03-asnak: én is észrevettem, hogy kisfiam nem szereti a meleget, de eddig sem volt több réteg ruha rajta, mint rajtunk, csak az esti fürdetésre van 23 fok a lakásban, amúgy nálunk is 20-21 C. Sokszor csak egy kis body van rajta zoknival. Illetve ami fura, hogy a védőoltás óta melegebb a hője, előtte soha nem éreztem rajta. De remélem, hogy nála is csak egy ilyen időszak van, mint nálatok.

19:35-ösnek: pisivizitre és vérvételre már előre félek, féltem9 kedden megyünk, akkor okosabbabk leszünk. Tulajdonképpen annak is örülnék, ha egy lappangó húgyúti baci fertőzés okozná, mert arra kap egy kis antibiotikumot és kész! Remélem nincs komolyabb baj, mert olyan jókedvű, kiegyensúlyozott baba! (Na jó, ma hajnalban azért volt egy kis hiszti, mert rossz ütemben raktam le és úgy gondolta érdemes lenne egy kicsit nézelődni még, így nem tudott visszaaludni...)

2010. febr. 27. 11:31
 7/15 anonim válasza:
Szia! Látom, hogy már régi a bejegyzés, de had kérdezzem meg, hogy mi lett aztán a picúrral. Most mi pont így vagyunk, 4 hónapos a kisfiam, a 3 hós oltás után kezdett hőemelkedése lenni, ami a mai napig tart. Már voltunk gyerekorvosnál, fül-orr gégésznél, vizeletvizsgálaton, de semmi nem mutatja, hogy mi lehet a baja. Az orvosok meg azt mondják, hogy jól szopik, úgyhogy majd a szervezete leküzdi. De hát ez engem abszolút nem nyugtat meg, csak nem tudom, hogy hova kellene még vinnem.
2012. ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Halihó, mi is így vagyunk. Mi lett végül?
2014. ápr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nekünk is ez a gondunk
2014. máj. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Nálunk is ez van, 37,1 és 37,8 között ingázik.... és jól érzi magát a baby, a szobában átlag 25C van
2015. márc. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!