Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Folyamatos hőemelkedés hörgőgy...

Folyamatos hőemelkedés hörgőgyulladásnál jellemző tünet volt nálatok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 10:49
 1/1 anonim válasza:
Szia, nekem most ilyesmim van. Pontosabban nem tudom, hörgőgyulladás-e, de pokolian köhögtem több, mint 1 hónapig. Emellé fulladtam is. Kb. 4-5 napja egyre kevesebbet köhögök, fulladni már nem fulladok, de a mellkasom meg a hátam még olyan fura...Náthás cseppet sem voltam, ez nagyon fura volt nekem. Viszont folyamatosan csorog le a váladék a torkomon. A legkitartóbb tünetem a hőemelkedés volt, illetve még most is van (max. 37.2). Nagyon parázok miatta, mivel igazából nem tudják, mitől volt a köhögésem, se tüdőgyulladás, se asztma, se allergia...És mivel ilyen kitartó a hőemelkedésem, félek, mert tudom, hogy ha ez nem a köhögéstől van, akár daganat jele is lehet:( De azért elég nagy összefüggésben állt eddig a köhögésemmel, úgyhogy bizakodom. Neked mennyi idő alatt múlt el a hőemelkedés? Ugye elmúlt már???
2010. febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!