Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb Baby Björn...

Melyik a legjobb Baby Björn kenguru?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Szia!


Szerintem ez:

[link]

Azért mert újszülött kortól 12 kg-ig használható!

Kényelmes a kiképzése, amíg használhattuk a nagylánnyal addig azzal hordoztam a távolsági buszon:)!

Fekve lehet felvenni és letenni a babát!

Üdv egy 21 hónapos kislány anyukája aki 31 hetes kismama is.

2010. febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia,

olvastam hogy az active a legjobb, csak azt nem értem, mi a különbség. De mindegy, akkor ilyet kérek... Nektek amúgy milyen a színe? A baba vagy a saját ruháitokhoz vettétek?

2010. febr. 25. 09:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Pont ugyanolyat vettem mint a képen, sötétkéket! A szín amúgy nem annyira volt fontos tényező, bár zöldet biztos nem vettem volna, amúgy Nekem fekete a kabátom, a Páromé barna, de ő amúgy se hordozta sokat:)!

Neki van jogsija, nekem majd lesz, és amikor menni kellett gyerekorvoshoz, akkor ha én vittem akkor kenguru, ha nagyon sürgős volt akkor a Párom kocsival.

A másik is jó, de csak 10 kg-ig írják, ez 2 kg-val tovább bírja!

Üdv a majdnem két gyermekes anyuka.

2010. febr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyiből veszek egy Magyarindát. Plussz hozzá egy táskát:) S az is csatos s olcsobb és 15-20kilóig jó!
2012. jan. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!