Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leolajozzátok a baba testét...

Leolajozzátok a baba testét fürdetés előtt?

Figyelt kérdés
Én születése óta a fürdetés előtt áttörlöm babaolajjal mert nagyon száraz a bőre.
2010. febr. 25. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem olajozom. Száraz a bőre, de az olaj nem vált be, nem is tudom rendesen megmosdatni utána.
2010. febr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem.

Babé fürdetőt és testápolót használunk, azóta szép a bőre.

Nem szeretem az olajat.

2010. febr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A hajlatokat szoktam egy kicsit áttörölni, de azt sem minden nap. Néha, ha szárazabbnak tűnt a bőre a fürdővízbe tettem egy kevés olajat.
2010. febr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sosem olajoztam.Testápolót használunk fürdés után újszülött kora óta.
2010. febr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 6 hónapos koráig olajoztam minden fürdés előtt,de csak a hajlatokat.Szerintem az egész testét azért nem jó,mindig kenni,mert hozzá szokik a bőre és utána tényleg kiszárad.Volt egy időszak(mikor bejött a fűtési szezon),hogy az ln babámnak is kiszáradt a bőre,akkor nekünk a doki írt fel gyógyszertári krémet,az nagyon jó volt rá,de a nevét már nem tudom.
2010. febr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én fűrdés után olajozom a hajlatokat.
2010. febr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi olajozzuk, vagyis a férjem.Ez az esti szertartás része lett.A férjem beolajozza, gabit használunk, utána én megmasszírozom, tornáztatom.Aztán irány a kád.Gyönyörű selymes bőre van.

/Z/

2010. febr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Soha nem olajoztam, mégis gyönyörű és selymes a bőre az 1 éves lányomnak. Testápolót is csak akkor használok, ha valamiért picit szárazabbnak érzem, de ez eddig ritkán fordult elő. Most télen a pofiját szoktam csak kenni, mert azt kicsípi néha a hideg, de azt is max. fürdetőkrémmel (fürdetésre szerintem használhatatlan:)), amiben a hidratáló anyagon kívül semmilyen egyéb adalék nincs, az én gyakori kézmosástól kiszáradt bőrömre is csodaszer. Valahogy én úgy vagyok vele, hogy felesleges a kisbabák amúgy egészséges bőrére mindenféle "műanyag" kencéket kenni, amelyekhez majd előbb-utóbb úgy hozzászoknak, hogy ha elhagyjuk, az lesz a baj. Persze nem arról beszélek, ha valakinek extra száraz, szinte hámló bőrű a babája, de csak azért, hogy ne is legyen olyan, azért sztem felesleges. Lehet megkövezni!:D
2010. febr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!