Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos lesz a kisfiam...

6 hónapos lesz a kisfiam melyik fisher price játék lenne neki valo? A tanuló kutyusra gondoltunk a párommal, de lehet, hogy még nem kötné le annyira, bár 6hò-tol írják

Figyelt kérdés
2015. máj. 24. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Szia!

az én kislányom is 6 hós lesz nemsokára és mi is szeretnénk azt a kutyust neki:)

Én nem sokat gondolkoztam/gondolkozok ezen mert ha most nem is annyira köti le,később biztos hogy lefogja:)így nem kidobott pénz,legalábbis nekünk nem:)

2015. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy biztosan le fogja kötni?
2015. máj. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fisher price-nak van tanuló labdája is. Szerintem 6 honaposan az elég neki, és később is jó.

Nezzetrk körül, hatha valami megtetszik. Sok normalis jatek van köztük.

2015. máj. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
A tanuló kutyusnak semmi értelme. Nem tanul tőle semmit, a gombokat nyomogatni pedig hamar megunja majd.
2015. máj. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ditta323 ***** válasza:
Mi labdát vettünk először kb 5-6 hós volt mikor el kezdett vele foglalkozni, majd 7 hósan rendeltem neki tanuló kutyushugit. Mind kettőt imádja és 9 hós lesz.
2015. máj. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11%

Kedves 2-es. Első vagyok!

Onnan,hogy ismerem a kicsimet tetőtől talpig:) Tudom mi az ami szeret s mi az amit nem:)

De ha olyan sokat fog változni és nem köti majd le akkor félre tesszük a kis tesójának már ha összejön:)

Így sem úgy sem kidobott pénz. Ha mégis akkor sem bukunk nagyot,azt hiszem 6-7 ezer ft? Nem valami nagy összeg:)!

2015. máj. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Azért lettem lepontozva mert nekünk nem pénz 6-7 ezer ft?:)


Akkor ezt kapd ki nekünk nem pénz 30-40-50 ezer Ft játékokra:) Sőt.. 200.000Ft babakocsira és stb...:)

2015. máj. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!