Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanuló kutyuson és tanuló...

Tanuló kutyuson és tanuló asztalon kívül mit lehetne nagyobb ajándékot venni egy 1 éves lánynak? Szüleim minden áron valami "nagy" ajándékkal szeretnék meglepni.

Figyelt kérdés

hiába mondom, nem kell... ez a mániájuk


kösziii



2014. okt. 9. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Bobby interaktív kutyus

Baba (ami nevet, sír) + babakocsi

Fisher Price Pancsimanók

Olyan könyv, amiben állatképek vannak és azok állathangot adnak

Kényelmes babafotel

2014. okt. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 aHermann ***** válasza:

Szia!

Esetleg játékkonyha? Nálunk bő 1 évesen kapta karácsonyra a leányzó, de imádja ő is, meg a közel 4 éves bátyja is. Lehet nézni egyszerűbbet, vagy nagyon spécit (csapból folyik a víz).

Ha szeret babázni, akkor baba, és mellé egy babakocsi, amit majd tologatni is tud.

2014. okt. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én ilyet tervezek majd a gyerkőcnek, igaz hamarabb ha felnő. Youtubeon néztem ahogy egy baba használja és úgy néz ki élvezi. Mondjuk nem tudom ti tudnátok e még használni sokáig, 6 hónaptól lehet és 12 kg a súlyhatár.

Én tökre örülnék ha a nagyszülők ezzel meglepnének minket mert nagyon drága de magam fogom megvenni merr nem szeretném hogy ennyit kiadjanak.

Én 1 éves korára a keresztlanyomnak egy vizilovat vettem amibe formákat kellett dobálni de korai volt még, volt vagy egy félév mire elkezdte értékelni szóval szerintem az ilyen tanulós dolgok még ráérnek de persze ezt ti tudjátok :)


Jah itt van az amit majd én szeretnék:

[link]


Itt egy vidi róla:

http://www.youtube.com/watch?v=7v_aYtxwuYA

2014. okt. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, elírtam. Szóval igaz hamarabb akarok ilyen ugralós jatékot még 1 éves kora előtt :))
2014. okt. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok, tudom ez off meg ilyenek, de a 3-as ötlete nagyon cuki!!!! Nem is láttam még ilyet! Én is örülnék ennek, ha ezt kapná a babám :))
2014. okt. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi a tippet. 3-s: hát 36e Ft. az eléggé sok

:)

szüleim olyan 10e -ig számolnak, :)


köszi, hogy válaszoltatok, még várok válaszokat nyugodtan

2014. okt. 9. 16:10
 7/9 A kérdező kommentje:

babakonyha van, mert a nagyobb azt kapta

baba van, mert a nagyobbnak van

tanuló kutyus van és asztal is és laptop is

nehéz a másodiknak olyat venni, ami neki jó, de a nagy meg nem lesz féltékeny

2014. okt. 9. 16:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Bébitaxi,mesekönyv,hinta, szivacsszőnyeg kirakó nálunk egy éves kórtól ezek mennek és még mindig szeretik.
2014. okt. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2014. okt. 10. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!