Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti milyen lány nevet adnátok...

Ti milyen lány nevet adnátok a Faragó vezetéknévhez?

Figyelt kérdés
Kettőt írjatok mert ikrek.
2015. máj. 25. 15:17
1 2 3
 21/23 mincayani ***** válasza:
Bocsi Kérdező,de a Lotti név miatt óhatatlanul is két Lottinak fogják titulálni őket,főleg az intézményekben-ovi,bölcsi,suli-és én azt érzem,gúnyolódások céltáblái lesznek,ráadásul ez kicsit olyan állapotot fog teremteni,mintha nem Különálló személyiségek lennének.Osz
2015. máj. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 mincayani ***** válasza:
Jah, és még annyi, hogy a Lotti név, a regényben nem is igazán a keresztneve volt az ikerpárnak, hanem amolyan MELLÉKNÉVként szerepelt, hiszen a történetük is arról szólt, hogy elsodorta őket az élet egymástól, de ők nem adták fel, hogy újra egy család legyenek, és ennek érdekében ugye lottiskodtak, azaz amolyan minden lében kétkanálként szervezkedtek, különféle galibákat okozván...Vhogy nekem olyan hangzása van mindkét névnek, mintha azó szerint a fantázia világából lépnének elő, és nem a való életből, ne feledd, nem magatoknak választasz nevet, hanem nekik, nekik, akik mindenhol együtt lesznek, együtt kapnak majd az életben hideget-meleget, és a legtöbb "hideget" inkább segítenék, hogy elkerüljék a helyedben, megfelelő névválasztással.Jó babavárást és sikeres választást.
2015. máj. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
én még nem hallottam olyan Lottiról akit csúfoltak volna,de lehet hogy igazad van. Még gondolkodok egy kicsit bár nekem a Lotti nagyon teszik. A Két Lotti című regény nekem az egyik kedvencem így nekem csak jó jut róla eszembe. várom válaszaitokat!:)
2015. máj. 26. 16:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!