Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek a Templomos vezetéknévh...

Nektek a Templomos vezetéknévhez milyen név jut eszetekbe? Fiú és lány is érdekel mert még nem tudjuk a abák nemét.

Figyelt kérdés
Hármas ikrek valószínű két lány egy fiú de még nem biztos. nekem a Templomos Fruzsina Templomos Lea és Templomos Marcell jutott eszembe de kicsit elbizonytalanodtam.
2015. máj. 25. 20:36
 1/6 anonim válasza:
Templomos Hadúr, mint Oroszlánszívű Richárd :) Najó, viccet félretéve mind a Fruzsina, a Lea, és a Marcell is szép nevek.
2015. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ria ugrott be hirtelen, az ötleteket elolvasna: hosszú nevet biztos nem adnék, de Fruzsinát meg végképp
2015. máj. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Lea és a Marcell nagyon jók vezetéknévvel, a Fruzsina túl hosszú...Templomos Eliza, Templomos Míra vagy Templomos Hanna esetleg?
2015. máj. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A templomos mira nagyon tetszik!:)
2015. máj. 26. 21:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy tudtam segiteni! :)
2015. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

jános,marcell,györgy,ádám,balázs


mira,kira,lili,panka,anna,laura

2021. jan. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!