Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon jól kezelem a pici...

Vajon jól kezelem a pici lányomat? Pont tökéletesen ellentétje a fiamnak temperamentumban-természetben. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A kislányom 4 hónapos. Nagyon nyugodt kisbaba, nem volt hasfájós, a legelejétől kezdve egyedül alszik el az ágyában, szopik után képes egy órát is eljátszadozni a járókában vagy a szőnyegén forgolódni és fogdosni a csörgőit. Látszólag nem igényli, hogy foglalkoztassam, ha melléülök, énekelek Neki, nagyokat kacag, de egyedül is jól elvan. A fiam ezzel szemben extrán hasfájós volt, sosem volt el egyedül, mostanában próbálom az önálló játékra szoktatni. Ő most 2 éves. Hozzászoktam a fiam tüzes-energikus természetéhez, ahhoz, hogy állandóan vibrál, és picit úgy érzem, nem tudok mit kezdeni a kislányommal. Furdal a lelkiismeret, hogy sokat van egyedül, furcsállom, hogy Vele nem kell egyfolytában játszanom, Őt korántsem dajkálom annyit, mint anno a.kisfiamat. Elég, ha akkor ugrom, amikor igényel? Nem érzi magát vajon egyedül?

Kinek mi a véleménye? Ki hogyan csinálja?


2015. máj. 26. 14:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam volt ilyen. Én hagytam, amikor igényelt ott voltam. Nem kell szórakoztatni egy gyereket, ha nem igényli. A fiam most 3 éves, a mai napig önálló, egyedül is tökéletesen eljátszó, extra jó alvó gyerek. Amúgy egy gyerek nem attól energikus, hogy nincs el egyedül. Az én fiam is egy energiabomba, de emellett le tudja kötni magát önállóan is.
2015. máj. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!