Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy pisiltessem a természetbe...

Hogy pisiltessem a természetben úgy a lányomat, hogy ne a kezemre, vagy az ő nadrágjára vagy bugyijára menjen a pisi?

Figyelt kérdés
4 éves kislány, nem tud guggolva pisilni még. én tartom mindig ha pisil, de valahogy mindig a kezemre is megy bőven, hogy tartsam, hogy ne kezemre bugyijára nadrágjára, vagy ha szoknyában van ne arra menjen rá a pisi?

2011. júl. 12. 22:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
:)
2011. júl. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 2 éves, én a hóna alatt tartom a háta mögött állva, ő guggol,így nem pisili le a kezem. Ha szétterpeszti a lábait, a ruhája sem lesz pisis. Néha egyedül is leguggol, de általában meztelenül van olyankor az udvaron.
2011. júl. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
guguljon le,ne huzd le neki csak a terdeig,gugulj moge es elorol hatrafele huzd hatra a bugyijat! erted hogy gondolom?
2011. júl. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, utolsónak: nem egészen értem, kifejtenéd részletesebben. köszi. várok még válaszokat.
2011. júl. 12. 23:01
 5/15 anonim ***** válasza:
mikor leguggol akkor a terdig lehuzott bugyijat kozepen osszefogod es hatra huzod hogy eleg tavol legyen a cuncitol. en igy csinaltam. erted mostmar?
2011. júl. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ha a térdén hátra huzom, attól nem közelebb kerül a nunihoz a bugyi?
2011. júl. 12. 23:09
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
ne a terden huzd hatra hanem a labakozott kozepen., de egyebkent te is kiprobalhatod eloszor es attol fuggoen hogy hogy sikerul neked ugy probald neki is.
2011. júl. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Vedd le a bugyit és a nadrágot teljesen.
2011. júl. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
én csak letolom a ruhát a bokájára és lógva pisil, egyik kezem a hóna alatt, másik a térdhajlata alatt, és minél jobban igyekszem elfordítani magamtól.
2011. júl. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindenhová visszük a papírbilit, amelyben én cserélem a zacskót, így többször felhasználható.
2011. aug. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!