Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 31 hetes ultrahangon azt...

31 hetes ultrahangon azt mondta a doki hogy kicsit kicsi a baba haskörfogata 23,8 cm. Lehet ebből valami baj?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baja nem lesz, egyszerűen csak egy mérés, ami cska egy becslés, ahány ember méri, annyi eredmény lenne a vége. Ha komoly gond lenne, tudnál róla! A mellékesen megjegyzett dolgokra ne figyelj! Lazíts és csak optimistán! :)
2015. máj. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem leszek nagy segítség, de leírom, hogy én is így jártam... 31 hetesen voltam UH-n, 25 cm-nek mérte és azt mondta az orvos, hogy elég kicsi, 28-29 hetesnek megfelelő. Saját orvosom nem aggódott, azt mondta, egyek sok fehérjét, hogy szépen nőjön a baba.

Szóval szerintem nem gáz, lehet a mérés is pontatlan, meg hát a babák sem egyformák. Kislányom is vékonyka volt, mikor született.

2015. máj. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok megint... mekkorára becsülték a súlyát amúgy?
2015. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a súlyát mondta és a leleten sincs rajta
2015. máj. 26. 17:09
 5/5 A kérdező kommentje:
nem monda :)
2015. máj. 26. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!