Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1evesnek lehet adni házi...

1evesnek lehet adni házi meggy szörpöt?

Figyelt kérdés
2015. máj. 27. 08:05
 1/4 anonim válasza:
Ha meggyet adsz neki, akkor szörpöt is lehetne. De miért szörppel szeretnéd itatni? Nagyon hamar megszokja az édes ízt és nem lesz hajlandó mást inni. Az oviban meg most szívunk vele, mert ott meg csak víz van.
2015. máj. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, de én csak néha, alkalomszerűen adnám, ne szokja meg az édes löttyöket.
2015. máj. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Adhatsz. Megszokni, rászokni biztos nem fog. Az én lányom se szokta meg. Főleg ha kér és én azt látom, h ez ma már "sok" lesz, v épp lefekvés előtt vagyunk akkor mondom, h most csak vizecske van. Elfogadja, nem hisztizik, hogy neki kell szörp. Elég annyit beletenni, h megszínezze kicsit a vizét.
2015. máj. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, h nem tudhatod előre, h a te gyereked milyen. Nem mondom, van olyan, mint amit az utolsó leírt, de nem az az általános. A gyerekek igenis előnyben részesítik az édes ízt a többivel szemben. Ennek evolúciós okai vannak, az édes dolgokból nyernek a leggyorsabban energiát.


Ha rászokik a szörpre, nem issza majd meg a vizet, szörpért fog cirkuszolni folyton. Először csak ebéd után kér egy pohárral. Aztán ebéd előtt is. Aztán séta után, ha szomjas, majd lefekvés előtt, felkelés után rögtön szörp és azon kapod magad, h az egész napotok a szörpről szól, a szörpért való kuncsorgásról, hisztiről.

2015. máj. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!