Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet visszatérni a...

Hogyan lehet visszatérni a napirendhez (ami jól bevált de nemrégen szoktuk meg) ha utazás miatt felborul vagy pl a rossz idő miatt nem tudunk kimenni?

Figyelt kérdés

kb másfél hete úgy néz ki hogy kb 9 kor kel utána tízórai(hajnalban már volt egy adag tápszer)utána kb fél 11-től 12ig levegőzés kb 1-fél 2 ebéd utána alvás kb 1-máfél óra ztán kb fél 5 uzsi 5-6ig levegőzés játék 8-kor fürdés fél 9-kor vacsi és szunya

ez nagyon bevált úgy látom neki s jó és nekem sem utolsó hogy 9-ig elalszik mert akkor teendőimet megcsinálom és együtt tudok vele lenni,de ma pl a rossz idő miatt eddig tertani tudtuk de délelőtt csak fél órára tudtam kivinni és hétfőn meg 9re kórházba kell vinni és onnan kb akkor érünk haza amikor ebédelni szokott nem tudom így hogy fel kell ébreszteni és délelőtt nem megyünk ki milyen lesz szerintem felborul 11 hós ma a kislányom


2010. febr. 26. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok olyan helyzet fog még adódni, amikor nem tudod majd tartani a napirendet (pl.: betegség), de vissza fogsz tudni állni. Néha napok kérdése, de nem gond. A hétfő más lesz. A Kedd már kezdődhet ugyanúgy.
2010. febr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz, ha egyszer egyszer felborul a rend, masnap megint minden a regi kerekvagasban vagy, legfeljebb 2 nap mulva.
2010. febr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!