Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti milyen gyakran viszitek le...

Ti milyen gyakran viszitek le sétálni babátokat?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig vagytok lent, és napirendetekben mikor? Milyen idős a babátok?
2015. máj. 29. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy hónapos, minden nap megyünk, délután négy körül - vagy ha valamikor dolgom van. A tegnap délelőttöt például az okmányirodában töltöttük.
2015. máj. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia.

mi heti 3-4napot megyünk sétálni. álltalában délután 5körül. 1.5 órát. a többi napon kimegyünk az udvarra, vagy az utcába tologatom a babataxiban egy 20percet, azt az udvaron még kint vagyunk. most 10hós. ha lenne itt rendes játszótér ahol ő is jól érezné magát mennénk oda is, de nincs.

2015. máj. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
6 hetes koráig csak napi fél órákat voltunk kint..onnantól napi 1 órát kb. 4-5 hós koráig, majd átkerült a babahordozóba, amit imádott (ami az autósülés is, az a kagyló formájú) onnantól napi 2 órát. Most már a sport részben van, napi 2-3 órát kint, 10 hós. Ha reggeltől estig esik, az az egyetlen kizáró ok :)
2015. máj. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Majdnem 9 hónapos kislányommal reggel megyünk egy-két kört, ebéd előtt, és késő délután egy nagyobb sétát teszünk. Persze mindez időjárás függvénye is. Jobban eszik és nyugodtabban ha előtte kimegyünk a friss levegőre. És szereti nézegetni a kutyusokat. :))
2015. máj. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 piroska és a farkas ***** válasza:
Szia! tavaly márciusban született kislányommal amint tehettem, lent voltam napi 2x 2 orát. Még a nyári melegben is, mert olyan a lakásunk, h melegebb van, mint az utcán, az agyhalállal egyenlő kb egy augusztusi melegben. A napi 2x 2 orát csak akkor hagytam el, amikor késő ősszel mrá szeles, viharos idő volt, illetve idén már az esetek többségében 1x megyünk le egy nap, akkor bő 2 orára. Amig kicsi volt, szoptatásokhoz igazítottam, most már ugye meg kell csinálnom az ebédjét, és ő is igényli, hogy a játékival is szöszmötölhessen itthon is. Egyébként engem az első honapok 2x2 orája nagyon kimerített, akkor még sokkal kevesebb dologra jutott időm ilyen sok séta mellett, ha lenne második gyerek, valoszínü így már nem tudnám csinálni,és szerintem nem is erőltetném. Annak idején kb mindent ennek rendeltem alá.
2015. máj. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
9hós a fiam és délelőtt alvás után kimegyünk 1órát sétálni játszani.Délbe ebédel majd 2 után alszik.Ébredés után 4 kor uzsi aztán megyünk a játszótére vagy lent a sétálgat bébitaxizik.Este 7 körül jövünk fel, fürdik vacsizik és 9kor már alszik. Jót tesz neki szereti a társaságot.
2015. máj. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!