Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a Zrínyi vezetékné...

Szerintetek a Zrínyi vezetéknévhez illik a Noémi keresztnév? Esetleg tudtok javasolni más nevet kislánynak? Szóba jött még a Rebeka, Flóra, de még nem sikerült választanunk.

Figyelt kérdés
2015. máj. 30. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én ágy hangzású, A-ra végződőt választanék, az összcsengés miatt

pl Kamilla, Amanda Nikoletta, Henrietta

2015. máj. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Egyáltalán nem illenek össze. Ez így együtt nyelvtörő. A Zrínyi Flóra hangzik a legjobbnak.
2015. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem jó a Zrínyi Noémi :) A Zrínyi Rebeka sem rossz, viszont a Zrínyi Flóra tényleg nyelvtörő...
2015. máj. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Vagy...legyen Zrínyi Ilona :P !
2015. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A családban már van egy Zrínyi Ilona, meg az Ilona név annyira nem fogott meg bennünket. Fiú névvel nem lenne gond: Miklós, a férjem után... :)
2015. máj. 30. 22:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem passzol a Noémi. Hangzásra inkább a Rebeka a felsoroltak közül. Nem tudom megmagyarázni, és önmagában nem is tetszene a név, de az Etelka ugrott be elsőre. :) Bocsi.
2015. máj. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És az Emília?
2015. máj. 31. 11:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Regina, Abigél, Noémi.
2015. máj. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Emese.
2015. máj. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A legjobb párosítás Zrínyi Noémi lenne. További ötletek: Zrínyi Anita, Bettina, Bíborka, Cecília, Csilla, Dalma, Diána, Dorina, Döníz, Edina, Elvira, Enid, Erzsébet, Éva, Fanni, Flóra, Fruzsina, Georgina, Gréta, Hedvig, Izabella, Izolda, Jázmin, Júlia, Julianna, Katalin, Kitti, Klaudia, Lídia, Lili, Lilla, Lívia, Mária, Melinda, Mónika, Norina, Olívia, Patrícia, Piroska, Rita, Réka, Szabina, Szilvia, Tímea, Titánia, Titanilla, Zita, Zsófia, Zsóka, Zsuzsanna...
2015. jún. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!