Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a mondo...

Mi a véleményetek a mondo ecco 3 in 1 babakocsiról? Nem gondoltam volna, hogy ilyen nehéz döntés lesz :-)

Figyelt kérdés
[link]
2015. máj. 31. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy lehet minden lényeges infót kihagyni egy hirdetésből?

Hihetetlen!


Most hallok először erről a kocsiról, és azon túl hogy drága, semmit nem tudok mondani, hisz se a súlyát, se a mózes, se a váz méreteit nem tüntetik fel.... pedig számomra ezek a leglényegesebbek a döntésnél.

2015. máj. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves első jogos amit írtál.

Magyarul nem találtam semmit, de igaz mi is külföldön vagyunk, csak itt sajnos ez nem számit márkának, csak a Bugaboo ami min. 1000 euro, annyit meg nem adnák.

Szóval ezt találtam:

ausgeklappt(L/B/H): 101x59x112 cm

zusammengeklappt(L/B/H): 80x59x39 cm

Schiebegriff Höhe: 77 cm - 121 cm

Sitzbreite: 32 cm

Sitztiefe: 25 cm

Rückenlehne Höhe: 41 cm

Beinstützenlänge: 19 cm

Babywanne - Innen(L/B/H): 80x37x22 cm

Durchmesser Räder: 24 cm / 28 cm

Gestell + Räder 9 kg

Babywanne 5,2 kg

Buggy(Sitz-Einheit) 5,2 kg

Auto-Babyschale 3 kg

Maga a váz kerékkel 9 kg, mózes 5,2 , a kocsiba fixálós rész 3 kg.

2015. máj. 31. 09:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Így már jobb. ;)


Nekem ez nagyon nehéz lenne. Még az ABC design ~11 kilóját is sokalltam (az se drágább ennél, ráadásul ha jól tudom, pont német kocsi).

2015. máj. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem a súlya a döntő akkor inkább néznék szét a Bergon oldalán, mert talán a szervíz háttér biztosabb ha bármi bajod van a kocsival.
2015. máj. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!