Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatott csecsemő, étel...

Szoptatott csecsemő, étel allergia?

Figyelt kérdés

Kizárolag anyatejes baba, ha kiütéses az arcon, és a háton, okozhatja-e esetleg valami étel amit az anyuka eszik?

Milyen tünetek lehetnek?

9 hetes baba.


2015. máj. 31. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ettél epret az biztosan,ilyenkor én nem ettem mert nagyon ellenjavallt.
2015. máj. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen okozhatja, de lehet hogy csak az anyai hormonok teszik, tejkiütésnek nevezik.

Írd fel mi ettél, és próbáld kiszűrni, hogy lehet-e attól.

Lehet csoki, kakaó, bármilyen gyümölcs vagy zöldség, tejtermékek... Van aki mindent ehet, de sajnos vannak babák akik érzékenyek.

2015. máj. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen ettem epret, de csak 2-3 szemet. De arra nem emlékszem, hogy mikor jöttek ki pontosan a kiütések. Voltunk bőrgyógyásznál, kaptunk krémet az arcára, meg testápolót, de egyik sem használ, sőt a hátán este óta csúnyábbak letteka pöttyök.


A csoki is nagyon megy.

2015. máj. 31. 14:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Csoki, tej, tejszín és szója. Nálunk ezek az ellenjavalltak. Jó esetben csak kiütéses lesz a gyerek, rossz esetben a hasa is fáj.
2015. máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem tejallergiás, de nem volt kiütéses soha,szerintem valami más
2015. jún. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!