Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Magas lábfejű babának melyik...

Magas lábfejű babának melyik fajta cipőcske jó? Most kezd járni kisfiam, így mire itt a jó idő, vehetek neki félcipőt. Addig kíváncsi lennék a tapasztalatokra.

Figyelt kérdés
Nem idő illő kérdés, de nyugtalanságra szoktatok Nurophent adni?
2010. febr. 26. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Az Asso cipők nagyon jók magaslábfejű babáknak is.


Én nem adnék neki nurofent nyugtalanságra (az azért csak gyógyszer, feleslegesen ne terheld vele a szervezetét)


17 hós kislány anyukája

2010. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Asso márkájú cipőcskét hol lehet venni Csongrád megyében, esetleg Szegeden van valahol?
2010. febr. 26. 21:26
 3/8 A kérdező kommentje:
nincs a brendonba sem.
2010. febr. 27. 09:32
 4/8 anonim ***** válasza:

nyugtalanságra camomilla 15ch homeopátia este esetleg reggel 2-2 golyó, illetve ha 3éves 3 golyó....5 éves és idősebbnek 5 golyó.

Nekünk nagyon bejön.

Nurofent csak akkor adok, ha tuti, hogy afoga okozza a bajokat, mert akkor fájdalomcsillapítóként működhet.


Az én fiam magas lábfejű, melania cipő, dr punto tökéletes.

Ha az időjárás nem túl meleg, akkor is jobb ha magasított szárút veszel, hogy kezdetben tartsa a bokát.

Ha vársz kicsit lassan vehetsz szandált is, az sem baj ha kicsit nagyobb, addig egy vastag zoknival funkciónál.

DE ha veszel egy félcipőt, az lehet még öszre is jó lesz.

2010. febr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért nyugtalan a babád?

Én a Deichmannról sok jót hallottam, lehet, hogy majd én is benézek oda. Mi most télire a Liliputis Pediped Flex csízmát vettük. Még az is lehet, hogy inkább maradunk a Liliputis cipőknél. Bokafogós szandink még jó, azt viszont nagyon ritkán adom rá. Sokat tornáztatom a talpát a fiamnak (most 18 hónapos). Eleinte nagyon gyorsan kinövik a cipőket, amit tavaszra veszel, nem biztos, hogy őszre is jó lesz. Erre is gondolj. Ja az én fiamnak is magas a lábfeje, volt már, hogy vissza kellett vinnünk cipőt, mert nem próbáltuk rá a boltban.

2010. febr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Az én babámnak nagyon ducika a lába, és csak a LINEA márka cipője ment rá :)

Nyugtalanságra: Citromfű tea, rendes Herbáriás filteres.

2010. febr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én a deichmanban veszem a fiamnak, az elso ciocskéje is onnét volt.tépozárasat nem tudok ráadni, félcipobol a fuzos vált be, szandálbol pedig az állíthato, kapcsos.
2010. febr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most voltunk ortopédián ezzel a dologgal is meg más miatt is.

A doki a Siesta-t ajánlotta, illetve nekünk kikötötte hogy csak azt.

Szerintem vidd el te is ortopédiára és kérdezd ki egy orvos véleményét. Ha még nem volt cipője akkor inkább ő mondjon véleményt azután hogy megvizsgálta a kicsi lábboltozatát.

Nem vesztesz vele semmit. Siesta-t pedig lehet a neten keresztül is rendelni vagy a Brendonban venni.


Nyugtalanságra én is a Chamommilla 15 ch-t adom.


Remélem segítettem.

2010. márc. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!