Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egész nap mászó babátokra mit...

Egész nap mászó babátokra mit adtok ilyen melegben? Rövid nadrágot adtok rá, nem dörzsölődik ki a lába a sok mászástól csupaszon?

Figyelt kérdés
Szegénykém látom, hogy izzad, de nem merek rá rövidet adni, mert mászva közlekedik és félek, hogy kisebesedik a kis lába a sok mászástól, hogy nem védi ruha.
2015. jún. 3. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én azt csináltam, hogy a 4 éves lányom zokniját adtam rá rövidnadrággal, vagy nyár közepén csak bodyval, és a zoknit felhúztam a térde fölé. :) Viccesen néz ki, de a célra tökéletes. Akár a te zokniddal is megcsinálhatod. :)
2015. jún. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteget mászott, soha nem adtam rá ilyen melegben pluszban semmit, soha nem lett sebes.
2015. jún. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Soha nem sebesedett ki a térde. Ilyen melegben nehogy hosszú nadrágot adj rá.
2015. jún. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron volt pont a mászós, kúszós korszaka.... mindig bodyban volt. Még csak ki sem pirosodott sosem a lába. De még ha piros is lenne semmi baja nem lesz. Sokkal rosszabb h megfő a kisgyerek.
2015. jún. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Meggyőztetek, nem adok rá nadrágot és megnézem este, hogy milyen lesz a lába. Szegénykémnek tényleg nagyon melege van, izzad, mert ugye mindig menni kell és még meleg is van a lakásban. :)
2015. jún. 3. 10:32
 6/7 anonim ***** válasza:
fiamnak, picit piros a térde itt bent a parkettán mászástól, de szerintem jobban szenvedne szegény hosszú nadrágban mint ettől a kis pirosságtól :)
2015. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy ötlet:

A nagyobb zoknit le is lehet vágni a lábfejnél és akkor csak tényleg a térdén lenne a babának így nem melegítené:)

2015. jún. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!