Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Dévény tornán nem fáznak...

A Dévény tornán nem fáznak meg csupaszon a picurkák?

Figyelt kérdés
Mert azért 1 óra az nem rövid idő. Holnap megyünk először és egyébként is nagyon ideges vagyok, de ez még rátesz egy lapáttal.
2011. jan. 6. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Ha ideges vagy, nem bizol ebben az aktivitiba, ne is menjetek. Picurka megerzi, rossz lesz neki, atveszi tartozkodasodat, bizonytalansagodat.
2011. jan. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nem fáznak meg! Ne legyél ideges,elötte ha tudod szoptasd meg kicsit. Kihez mentek? Mi már voltunk 6szor,azóta elkezdett forogni és most két hete kuszni:))

Olyan jó meleg van ott ahol masszirozzák.(Legalábbis pesten az okt.6-a utcában)

A babák nagyrésze az elején sír,az is kimelegiti.De pl akihez mi járunk ő bodíban masszirozza:)

Ha van kérdésed akkor irj!

2011. jan. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Dehogynem bízom benne, ha nem bíznék nem is vinném a kisfiamat. Csak elmondták, hogy készüljek fel, hogy végig fogja sírni a kicsikém az egészet, és én ezt fogom szerintem nagyon nehezen viselni. Nem olyan pici már, mert 10 hónapos, de sajnos saját magam jártam ki, hogy foglalkozzon velünk valaki, mert láttam, hogy nem olyan a mozgásfejlődése, mint amilyennek ilyen idős korban kellene lennie, és a gyerekorvos, a védőnő és még az ortopéd orvos is azt mondta, hogy lusta. Én ezt nem fogadtam el, és addig mentem, amíg hallottam erről a módszerről. Dévényes gyógytornász megvizsgálta, és azt mondta, hogy le vannak tapadva az izmok és azokat mindenképpen fel kell lazítani, ahhoz, hogy kúszni, mászni és stabilan ülni tudjon. Nagyon kétségbe vagyok esve, hogy nem túl későn jutottunk-e el a megfelelő helyre, és fog-e még nekünk segíteni a torna. De nagyon bizakodok, csak féltem és sajnálom is a drágámat. Bocsi, hogy hosszú lett.
2011. jan. 6. 13:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Vidéken magán háznál volt a torna, olyan meleg volt szakadt rólam a víz biztos nem fázott a kisfiam sem.
2011. jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is jártunk ilyen tornára. Az én kislányom soha nem volt csupaszon a torna alatt. Rövid ujjú body (mivel a vállával volt gond) pelenka, és zokni volt rajta. Soha nem fázott, viszont az egy órát végig sírta. A sírásért kárpótolt a látványos és gyors fejlődés. Már az első alkalom után hasra fordult, ekkor volt 4,5 hónapos. Most 7 hónapos, rég nem járunk már. A lányom magától felül, mászik, és most próbál felállni. Szerintem megérte a sírás.
2011. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is 10 hósan kezdtük, ugyanezzel a problémával. Igen, végig fogja sírni, ami elég szívszorító. Sajnos én nem is bírtam egy órán át hallgatni, meg így látni Őt, ezért már csak fél órát járunk. Most 13 hónapos a kisfiam, még nem mászik, de már majdnem. Kúszni 10 hónaposan kezdett, épp aznap, amikor mentünk a tornára (magától, még nem a torna hatására). Megtanult négykézlábra állni, és felállni is. Már sétál a bútorok mellett. Remélem már nem kell sokat várnunk a mászásra sem. Szerintem hasznos a torna, de tényleg nem könnyű kibírni a szülőnek. Megfázni nem fog, nagyon melegre fűtik a helyiséget, ettől ne izgulj. Sok sikert Nektek!
2011. jan. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Második vagyok.Ne aggódj.Amikor mi voltunk mesélték hogy volt egyszer 1 éves kisfiu semmit nem csinált(se forgás,se mászás).Rajta is segitett a módszer. Kb 20% van akin nem tudnak segiteni! Akinek olyan betegsége van.
2011. jan. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!