Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15hónapos kislányom pár napja...

15hónapos kislányom pár napja szinte semmit nem hajlandó enni, csak szopizik! Mitől lehet ez? Vagy mivel kínáljam hogy valamit azért egyen?

Figyelt kérdés

Semmilyen főzelék,sem leves,sem tojás,semmi nem kell neki...

Ez olyan elkeserítő


2010. febr. 27. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:

mi is jártunk ilyen cipőben..

ne aggógj,előbb utóbb jelzi a kis szervezete,h a tejcsi nem elég.Kisfiam 21 hós,és még szopcsizik.Ő is elég "óvatosan" fogadja el a dolgokat,de ez természetes az anyatejes babáknál.Ő előx 8 hónaposan fogadta el az almapürét,hiába kináltam,nem kellett neki.Mig egy tápos baba már akár 4 hósan is megeszik mindent,amit kinálnak.

Örülj neki,h ennyire szereti és izlik neki a tejcsid,addig jó mig szopcsizik(annál ugy sincs semmi egészségesebb),aztán majd tudni fogja Ő,h mikor kér mást i:-)

addig is próbálkozz,kitartás,előbb utóbb enni fog:-)

ui.Nem kapott oltást mostanában?

mert szuri után nálunk is kb 1 hét étvágytalanság van..

minden jót!

2010. febr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a megnyugtató választ!

Nem kapott mostanában szurit,majd március második hetében megyünk oltásra.Már előre félek tőle... :(

2010. febr. 27. 13:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem...mi is így vagyunk:-(

Szintén 15 hónapos, szintén lányom.

Kikértem a védőnőnk véleményét (hozzáteszem, azon kevés szerencsés közé tartozok, aki 100%-ig megbízhat benne és óriási segítség). Megnyugtatott, hogy nincs baj, csak most ezt az időszakát éli. Mocorognak a fogak, jönnek az örlők, épp elég szenvedés ez neki. Meg állítólag ebben a korban csökken az étvágyuk...és most jogosan kérdezheted: de ennyire?????? Mert én is ezt tettem. Szóval: éppen annyi táplálékot vesz magához, amennyire éppen szüksége van. ezen is túljut és ismét enni fog többmindent.

Türelem, kitartás!

2010. febr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

elfelejtettem,h esetleg túró rudit vagy tejszeletet sem kérne?

tudom,nem a "legjobbak" ezek,de hátha meghozná a kis étágyát:-)

2010. febr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A tejszeletet már próbáltam,meg is ette felét,aztán be is fejezte vele arra a napra az evést ... :(
2010. febr. 27. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!