Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől ennyire szomjas? Minden...

Mitől ennyire szomjas? Minden éjjel többször felsír és ilyenkor rengeteget iszik.15hónapos a kislányom.

Figyelt kérdés
Már a szobában teregetek,hogy ne legyen száraz a levegő,és az ablak is bukóra nyitva van.Ezt a dokinőnk ajánlotta,de hiába,nem telik el úgy egy éjszaka,hogy a kislányom ne sírna fel.Van hogy óránként is felébreszt a szomjúsága miatt.Mivel nem alussza ki rendesen magát éjjel,így napközben elég sokszor nyügös és fáradt,meg persze én is.Nem tudom hogyan szoktathatnám le erről,de ennek nem lesz jó vége így.Ő is és én is teljesen ki fogunk készülni.
2010. nov. 1. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menyiségileg mennyi az a sok? Fèl liter? Nappal mennyit iszik? Mert ha sokallod, vércukorprobléma is lehet a háttérben. Ha csak most, télen csinálja, a fütéses levegő is bekeverhette. Vagy mostanában változtattál a vacsoráján, töményeket eszik, pl virsli, arra kiisza a kutat is:)
2010. nov. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nincs túl meleg éjjel a szobában?
2010. nov. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazad van.Mostanában virsli volt a vacsi,mert nagyon imádja.Ma akkor mást adok neki,csak megegye,mert most a virsli a sláger.Már volt ,hogy mást adtam neki és kiköpte,akkor virslit adtam neki,az már tetszett neki.
2010. nov. 1. 16:46
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves 16.46-os nincs túl meleg,mert egész éjjel bukóra van nyitva az ablaka.
2010. nov. 1. 16:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok: a párizsi detto:)
2010. nov. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mit adjak neki helyette?
2010. nov. 1. 17:12
 7/11 anonim válasza:
Nem lehet, hogy a foga miatt van? Lehet, hogy jólesik neki az ital. 15 hónapos a kisfiam, és ő is többször felsír éjjel. Legalább 2-3-szor. Ilyenkor iszik, és szinte abban a percben meg is nyugszik. Nálunk a max éjjeli ivászat kb. 2 dl volt, ez még nem annyira sok szerintem. Most ő is többet iszik, de 3 szemfognál is nagyon duzzadt az ínye, nappal folyik a nyála...stb Szerintem néhány nap, és áttörnek a fogak. Hátha jobb lesz. Előfordul olyan is, hogy egyszer se sír fel éjjel.
2010. nov. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem cukorbeteg?
2010. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megint elsö vagyok. Mit adj? Hú, nehèz:( a virslivel vigyàzz este,mert marhàra itatja magàt, mint a pizza. Meg hamar meg is unhatja,ha mindig azt eszik vacsira:) mèg tejpèpet is ehet gyümölccsel, vagy tejbedaràt fahèjjal, tejberizst lekvàrral, ha megeszi,esetleg bundàskenyeret.
2010. nov. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
sajnos tejallergiás,és tojást sem ehet.Ezért mindíg bajban vagyok az étkeztetésekkel.Nem iszik sokat,inkább sokszor ,de 2-3 kortyolás.kb.egy csőrös itatós flakon 3/4-ét néha az egész elfogy.Tegnap lecsót adtam neki durumtésztával,nem evett nagyon belőle mert az órátállítás miatt iszonyú álmos volt,de csak egyszer sírt most fel inni.
2010. nov. 2. 08:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!