Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól alussza át babátok...

Mikortól alussza át babátok az éjjelt? Hogy alakul a napközbeni alvás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A babám 5 hetes, és kb egy este 9-fél 10-től reggel 4-ig aludt, most éjjel pedig 9-től reggel fél 6-ig. Ezzel együtt rengeteget van fenn nappal. Nem korai ez? Egyébként vidám, kiegyensúlyozott kisfiú, sokat gügyörészik, nevet. Nálatok hogy alakult az alvás?

2015. jún. 5. 15:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam, egy hete aludt 9-fél 10-től reggel 4-ig
2015. jún. 5. 15:49
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi nem korai? Az, hogy átalussza az éjszakát? örülj neki.

Nagyok a különbségek, nekem is van ilyen gyerekem, aki kezdettől átaludta az éjszakát. A testvére viszont minden éjszaka felébredt egyszer, kb. 8 hónapos koráig. Változó nagyon.

2015. jún. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de jó neked, én kislányom 6 hetes, de 2 napja alig alszik 20 perceket és utána fent van 3 órát :(
2015. jún. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nagyon örülök neki, csak azért kérdeztem mert mások tapasztalataira is kíváncsi vagyok. A környezetemben azt hallom folyton hogy ne is álmodjak róla hogy egy éves kora előtt hagy aludni minket éjjel, a mi kis tündér babánk pedig már most ilyen jól alszik :) Ezért találtam furcsának, meg mert nincs tapasztalatom, első baba.
2015. jún. 5. 18:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, ez az "akkor is baj van, ha nincs baj" tipikus esete. Ne parázz, ne aggódj, örülj, és készülj rá, hogy azért lesznek zűrösebb éjszakák is.

4 gyereket neveltem fel, szerencsére jó alvók voltak, de tudom, nem mindenhol van így. Aggodalomra nincs okod!

2015. jún. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam 8 hetes korától átalussza az éjjeleket (8-tól 6-ig először). Nappal is hatalmasakat aludt. Most 3 éves, este negyed 9-től 7-ig alszik (csanás, tehát akkor ébresztem), nappal alszik 3 órát.

Örülj neki, ha jó alvó a babád, nem minden gyerek kel 1 éves koráig éjjel, sőt.

2015. jún. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!