Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan baba, aki viszonylag...

Van olyan baba, aki viszonylag későn szokik rá a kisujjára? 4 hónap után kezdte el szopni az ujját? Vagy ilyenkor már nem lehet ilyen, mert ez korán alakul ki?

Figyelt kérdés
csak érdeklődöm, mert nekünk mostanság kezdte el, de nem gyakran, csak ritkán. cumis amúgy, de csak alváshoz kapja

2014. febr. 27. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Enyém is csak alváshoz cumis baba, 2-3 hónaposan kezdte el szopizni az ujját. Én mindig kivettem a hüvelykujját a szájából ilyenkor hogy ne kapjon rá (ha rágcsálta akkor nem, viszont ha cumizta akkor kivettem). És ilyenkor mindig rágókát adtam a kezébe, vagy az ujjamat odatartottam neki. Ő egy nagyot ráharapott, és utána egy időre elvolt rágás nélkül, biztos jólesett neki. Kb 2-3 hét után már egyáltalán nem szopizta, csak a cumit meg a rágókákat. Most 6,5 hónapos, azóta sem szopizza az ujját.
2014. febr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Férjem fia 1évesen szokott rá, kórházba került ahol nem engedték a cumit és rászokott az ujjára még 5 évesen se szokott le róla.
2014. febr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam nagyon korán kapott rá, 1-2 hónaposan, és 10 éves koráig szopta, elalvás előtt. Sose piszkáltam, hogy szokjon le.., most 19 éves és szépek a fogai, csak az egyik hüvelyk ujja hosszabb egy kicsit :).
2014. márc. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!