Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mennyi idősen lett a...

Kinek mennyi idősen lett a babája szobatiszta? Mikortól érdemes próbálkozni? Jó ötletek, tapasztalatok? Egyáltalán hogyan kezdjek neki? (első babás anyuka)

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Szia! Mennyi idős a babád????
2010. febr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még csak 10. hónapos. Szeretnék időben felkészülni.
2010. febr. 27. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne siettesd.

Én is szerettem volna jól csinálni, a lányom 20hósan szólt is minden alkalommal,mondhatom szobatiszta lett.Aztán 4 hónappal később fordult 1-et,most újra pelenkás.

A védőnő szerint korai volt amikor kezdem, és ez "ütött vissza".

Most 29 hónapos,2 hete szól újra, de most éjjel még nem jelzi:((

Persze ez biztos nem mindenkinél alakul így, de én azt javasolnám várj még vele.

2010. febr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én úgy gondolom, mindenki maga tapasztalja milyen a saját gyereke, mennyire tudja jelezni, hogy kell pisilni, kakilni. Van olyan ismerősöm, akinek most másfél éves a gyereke, és mondhatni 99%-osan szobatiszta. Az én lányom még nem tart ott, de már szeret ráülni a wc-re szűkítővel, és tudja is, hogy mit kell csinálnia. De még nem érett meg rá, hogy szóljon mindig. Ő 19 hónapos. Lát ahogy én végzem a dolgom, mert mindig benyit. Szeritnem ez is sokat segít. Amúgy ovodában már szobatisztának kéne lenni.
2010. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Tehát 3 évig nem olyan gáz, ha nem az. Az biztos, hogy eröltetni nem szabad.
2010. febr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én csak ennyit tennék hozzá:

[link]

2010. febr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keresztfiam 2 évesen szobatiszta lett.
2010. febr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!