Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babátok...

Mennyi idős volt a babátok amikor már nem gyümölcsöt adtatok tízóraira?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy pl:rántottát,kenyeret felvagottal, tejbegrìzt?
2015. jún. 9. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:

3 éves lesz a lányom a következő hónapban, de még mindig csak gyümölcsöt kap tízóraira, különben nem ebédel.


Amit te felsoroltál nálunk az reggeli vagy vacsi.

2015. jún. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd iskolás korában visz szendvicset tízóraira, addig gyümölcsöt kap. Míg itthon van biztos, de az oviban is az a tízórai.
2015. jún. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim még mindig gyümölcsöt kapnak tízóraira, 6, 4 és 2 évesek. Ha oviban vannak, ott 9 körül esznek tízórai néven reggelit (általában kenyeret), viszont ovis napon 7-kor reggeliznek itthon. Mikor nem mennek oviba, később reggeliznek, így elég nekik 10 körül a gyümölcs.
2015. jún. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk még oviskorban is maradt a gyümölcs tízóraira :) Hogy őszinte legyek, én felnőttként sem bírnék rántottát vagy tejbegrízt tízóraizni (hacsaknem kihagynám a reggelit).
2015. jún. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11 hónapos korában kapott a gyümölcs mellé.Reggelire ő még csak tejcsit iszik tízórainál kap egy fél alma után fél szelet vajas kenyeret, felvágottat.Akkor kezdtem el adni amikor már ebédig többször megéhezett így elég volt.
2015. jún. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező arra gondolt, hogy mikor kap mást is, úgymond "rendes" kaját és nem csak gyümölcsöt, de lehet tévedek, vagy neki a tízórai a reggeli. na mind1 is, csak belekavarodok:). Az én lányom most 11 hónapos 1 hónapja kapja azt amit mi reggelizünk- tízóraizunk. Van, hogy reggel megissza a tápszerét és tízóraira (ami nekünk kb reggelinek felel meg, mert van hogy visszaalszik) akkor azt eszi amit mi is. Pl. vajas pirítós, májkrémes kenyér, sajtkrémes kenyér vagy kétszersült uborkával, paradicsommal, mikor milyen zöldség van itthon, ma tojásrántottát evett, de szoktam főtt tojás sárgájából tojáskrémet csinálni, lekváros kenyér, joghurt, házi túrókrém, kefires kifli, sonkás kenyér stbstb. Szinte mindent eszik már kivéve a tejes dolgokat, bár a főzeléket magunknak tejjel habarom és abból is evett már.
2015. jún. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!