Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a sport és az...

Mi a különbség a sport és az esernyő babakocsi között? Milyet vegyek nagyobb babának?

Figyelt kérdés
Most 1 éves a kisfiam.12 kg.Jelenleg egy Graco Quattro Tour babkocsink van de tavaszra-nyárra szeretnék egy könnyebbet..csak nem tudom mi a különbség a sport és az esernyő között?-a sportot is lehet esernyő alakúra csukni,nem?Szóval olyan kéne,ami könnyű de mégsem szakad össze a babám alatt.Lehessen alulra jól pakolni,legyen karfája és kupolája és ne legy túl drága.(bár használtan is vennék jót).Nem szeretnék 3 kerekűt és olyat sem aminek az első kerekei kisebbek mint a hátsók.Ha v.ki tudna segíteni ebben-esetleg tapasztalatokat írni azt megköszönném.
2010. febr. 27. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, a sport kocsinak két fajtája van, az egyik az esernyőre csukható, a másik ami laposra hajtható össze. Mi nem rég vettünk Pierre Cardint, nem túl drága mégis masszívnak tűnik. Tapasztalatom nem nagyon van, mert sajna még csak egyszer tudtuk használni az időjárás miatt. Eddig tetszik.
2010. febr. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
PC nem ajánlanék... :(
2010. febr. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sem ajánlom.

Irsz nekem egy privit?

Mutatom mik a lehetőségek,de ide nem tudok csatolni,linkelni meg macera

2010. febr. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!