Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba-kutya felállásról vélemény?

Baba-kutya felállásról vélemény?

Figyelt kérdés

Van egy 5 éves németjuhászom, aki nagyon barátságos, gyerekszerető, türelmes, értelmes kutya.

4hónapja viszont van egy angyali kislányunk és nem tudjuk mikortól lehetne össze engedni őket. Mind a ketten nagy érdeklődést mutatnak a másik iránt, csak még nem merjük össze engedni őket, félünk a betegségektől amit a kutyától elkaphat.Mikortól lehetne egészségesebb közelebbről is megismertetni egymást?


2010. febr. 28. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nekem mopszom van de az első pertől kezdve együtt vannak.Soha nem zártam el őket egymástól.Most 9 és fél hónapos a lányom és együtt szoktak játszani.Imádják egymást!

Sztm nyugodtan össze lehet hozni őket semmi baja nem lesz.Gondolom jól van tartva a kutya, megvannak az oltásai, féregható, fürcsi stb.

2010. febr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsikorától a kutyához van szoktatva,akkor összetűzések nem lesznek és a gyerek sem fog félni a kutyáktól.Ha a kutya be van oltva és tisztán van tartva semmi betegséget nem terjeszthet,a gyerek sem porcelánból van :) Szerintem bátran engedd őket játszani :)
2010. febr. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pici máltaim van, 9 éves öreglány, egész jól tűri 16 hós fiam dolgait:) imádja a szomszéd kutyát, fekete dog, nem kicsi, eteti, kiflit tesz a szájába, tartja a tenyerét, hogy nyalja meg... Ha nem engedem a fiamnak, üvölt! Ugyhogy azt csinál vele, amit akar. A fiam keze sokszor a szájában van, már 12 foga kijött, folyamatosan fogzik, szóval gondolhatod:) soha életében nem volt beteg, még náthás se, sosem volt gyomorproplémája, ugyhogy a kutyáktól semmit nem szedett még össze. A doggal azzal szórakozik, ha csóválja a farkát, odaáll mögé és csapkodtatja vele a fejét:) jajj!
2010. febr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=ZXCrmrcQnU4

http://www.youtube.com/watch?v=d_EZDBVuOk4

Ha a kutyád oltva, féregtelenítve van és jár orvoshoz+ jól nevelt akkor minnél előbb összeismerkedhetnek. Ettől csak egészségesebb és okosabb lesz a gyereked.

2010. febr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is 4 hós a kislányom, a németjuhászunk pedig 6 éves, de nagyon elkapatott kölyök.

Az első perctől megszagoltattuk vele, sőt szerintem Ő hamarabb érezte, hogy babát várok, mint én:).

Nekünk udvaron van, gondolom nektek is. Ha levegőzünk mindig megszagolgatja aztán megy a dolgára és néha ránk néz. Ha sírni kezd, nem tudom miért de a kapuhoz rohan és szétnéz. Gondolom védi. A kutyusnak is az a jó, ha tudja ki az új gazdi:)

2010. febr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!