Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetőségem lenne farkaskölykö...

Lehetőségem lenne farkaskölyköt behozni az erdélyi havasokból. Kutya szerepét töltené be a családba. Vélemény?

Figyelt kérdés
Nekik is farkasuk van otthon. Hamar szocializálódnak. Sose volt agresszív..
2011. jún. 11. 15:45
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ja és ezek olyan kölykök, akiknek elpusztult az anyjuk..ha nem fogadják be őket, akkor általában a helyi vadász lelövi.
2011. jún. 11. 15:47
 2/22 anonim válasza:
29%

Szia!

Szerintem megpróbálhatod-TÉNYLEG helyes szocializációval.

Itt az alkalom, próbáld meg:)-Én megpróbálnám, a helyedben:D

2011. jún. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
A farkas nem háziállat. Nézz utána a kisérleteknek amiket velük csináltak. Hiába nevelkednek az ember mellett, egy idő után vissza kell engedni őket a természetbe (körülzárt helyre) mert a kert nem elég nekik és nem lehet őket nevelni hiába szeretik a gondozójukat. Szerintem ez nem is törvényes.
2011. jún. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Én vigyáznék azért ezzel! Akármennyire is te neveled, és szeret téged, mégis csak egy ragadozó. Erősek benne az ösztönök, amiket nem tudsz belőle kiiktatni. Nem hiszem hogy megül a kertben, és ha rátok nem is, másra veszélyes lehet! Nevelni sem igazán lehet, én nem kockáztatnék...
2011. jún. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Szerintem sem háziállat, én biztosan nem kockáztatnék, de te tudod. Egyébként mi az, hogy lelövik, ha nem hozod el? Ez esetben elhoznám, nevelgetném, de nagyobb korában vissza kellene valahogyan engedni a természetbe, bár nem tudom ez hogy megy.
2011. jún. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

A farkas vadállat.Ha jól tudom, védett is..

Nézz utána a tartásának, engedélyeknek.

2011. jún. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Mert még kölyök, és ha az anyja elpusztul, nincs ki felnevelje. Magától nem marad életben, és így a vadász megoldja.
2011. jún. 11. 16:03
 8/22 A kérdező kommentje:
Alig lehet megkülönböztetni egy kutyától, malamut-németjuhász keverékre hasonlít leginkább. ami nekik van még sétáltatni is szokták vinni, kutyák félnek tőle rendesen..nagy tekintélye van, és valami félelmetes tekintete.
2011. jún. 11. 16:06
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért, arrafelé talán nincsenek állatkertek és természetvédők?
2011. jún. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
de van, csak román hatóság alatt állnak, nekik meg ez könnyebb módszer. Nem bajlódnak velük.
2011. jún. 11. 16:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!